fbpx

Як назвати хлопчика: 10 оригінальних імен і їх значення

Ви дізналися, що скоро станете батьками синочка? Вітаємо! Пора задуматися про те, як його назвати, адже ім’я – дуже важлива складова характеру, тому подумайте, якими якостями ви хочете наділити сина. Як же назвати хлопчика?

Дуже багато зараз прагнуть до оригінальності, вважаючи, що ім’я має бути дуже рідкісним, не таким, як у всіх. Це суперечливо. Головне, щоб ім’я підходило малюкові, було милозвучності і подобалося батькам.

Дем’ян (грец. “Підкорювач”) – впертий і хитрий, егоїст по натурі. З дитинства, будь-яка його дія – заздалегідь чітко зпланована і продумана, він завжди думає про враження, яке справить на оточуючих. Прагне бути лідером у всьому, в школі для нього важлива оцінка його результатів над іншими, а не знання.

Іменини: 8 березня, 14 липня, 18 жовтня, 20 жовтня, 30 жовтня, 3 листопада, 13 листопада, 14 листопада, 3 грудня, 10 грудня

Демид (грец. “Думка”) – допитливий і спокійний. Серйозний, вміє стримувати свої емоції, в дитинстві не буде влаштовувати істерики з приводу. Трохи замкнутий, любить фантазувати і мріяти, тому не відчуває потреби в колективі. Навчається непогано, але для цього йому потрібно докладати певних зусиль, є схильність до точних наук.

Іменини: 29 серпня, 24 вересня

Мирон (грец. “Запашний”) – сором’язлива і добродушна дитина. Мирон слухняний, не примхливий, тому його легко виховувати. З дитинства проявляє серйозне ставлення до справ і вчинків, скромний, має сильну волю і твердий характер. З дитинства любить читати, тому в школі вчиться досить добре.

Іменини: 2 квітня, 8 серпня, 17 серпня, 21 серпня, 30 серпня, 13 вересня, 30 вересня

Дамир (араб. “Чесний”) – безперечний лідер і організатор. Дуже рішучий, з раннього дитинства тягнеться до знань, багато читає, любить всілякі досліди та експерименти. Практично в будь-якій сфері здатний досягти успіху, дуже товариський, доброзичливий, тонкий психолог.

Іменини: не святкує

Читайте також: Як назвати дівчинку: 10 милозвучних та оригінальних імен і їх значення

Еміль (лат. “Пpиcтpaсний”) – спокійнa і доброзичливa дитина. Маленький Еміль дуже розумний, справедливий, прагне всім допомогти, у нього багато друзів. Навчання в школі дається дуже легко, тому вчиться на “відмінно”. Справжня гордість для батьків!

Іменини: 22 травня, 28 травня, 1 грудня

Макар (грец. “Щасливий”) – енергійний і наполегливий. Маленький непосида, але це абсолютно не заважає бути йому працьовитим і наполегливим у своїх цілях. Йому не дуже подобається вчитися, але властива його характеру наполегливість, допомагає це робити добре. Завжди оточений друзями, які його дуже люблять і цінують.

Іменини: 12 січня, 1 лютого, 4 березня, 30 квітня, 14 травня, 8 червня, 22 серпня, 10 вересня, 2 жовтня, 12 листопада

Лука (ін. Грец. “Світло”) – самостійний і серйозний. Веселий і товариський хлопчик, у нього багато друзів. Неквапливий, обмірковує кожне рішення, тому батькам доведеться аргументувати кожнe своє прохання. Дуже серйозно ставиться до навчання, тому вчиться добре, є схильність до точних наук.

Іменини: 9 січня, 11 лютого, 12 серпня, 24 грудня

Яромир (слав. “Світлий світ”) – спокійний і врівноважений хлопчик. Любить увагу і турботу, дуже допитливий і емоційний, не приносить батькам ніяких турбот. У школі вчиться погано, скоріше через лінь, хоча якщо його щось зацікавить, проявляє наполегливість і винахідливість.

Іменини: 28 травня

Савелій (ін. Евр. “Бажаний”, “випрошений у Бога”) – скромний, трохи замкнутий. Навчання дається непросто, але завдяки прекрасній посидючості, вчиться добре. Дуже добрий, любить тварин, майструвати щось своїми руками, є схильність до точних наук.

Іменини: 30 січня

Гордій (слав. “Гордий”) – наполегливий, самодостатній, лідер по натурі. Добре вчиться в школі, так як дуже працьовитий і вміє зосереджуватись. Добре розвинений фізично, тому може домогтися успіхів у спорті. Веселий і спритний заводила, завжди в центрі уваги і оточений друзями.

Іменини: 16 січня, 18 червня

Джерело.

You cannot copy content of this page