Протистояння Сонця і Нептуна 14 вересня: яким pнакам Зодіаку пощастить найбільше

Сьогодні Сонце вступає в протистояння з Нептуном. Це дуже сприятливий день, який варто присвятити складним справам.

Протистояння вважається сприятливим розташуванням планет і Сонця щодо Землі. Енергетика нашого світила і Нептуна буде в цей день врівноваженою. Сонце і Нептун даруватимуть нам тільки позитив.

Овен

Овни в дар від Сонця і Нептуна отримають потужне шосте відчуття, творчий підйом. Цей аспект допоможе їм зміцнити і без того потужну впевненість в собі. Удача піде за тими Овнами, які почнуть діяти. Сьогодні не час відпочивати і розслаблятися. Потрібно брати своє, поки на те є можливість і сили.

Це відмінний день для поїздок і для змін в домашній обстановці. Можна робити генеральне прибирання, переставляти меблі, купувати щось нове. Все це дуже сприятливо позначиться на настрої і удачі Овнів. Зараз ні в якому разі не можна пасувати перед труднощами.

Телець

Тельців Нептун і Сонце зроблять краще в усіх відношеннях. Ці люди зможуть сьогодні процвітати в кожній із сфер життя. Це їх день, їх час. Помірність сьогодні буде марною. Успіх стане супроводжувати тільки надмірності. Саме тому потрібно більше часу проводити з близькими людьми або повністю присвятити себе справам, роботі, бізнесу.

Також удача і сприятливі зміни в усіх сферах чекатимуть тих, хто прагне змін. Тельцям потрібно захотіти щось поміняти, щоб знайти правильний настрій. У другій половині дня можливі приємні знайомства.

Рак

У Раків з двох небесних тіл, що беруть участь в сьогоднішньому протистоянні, найбільшу важливість матиме Нептун. Сила планети допоможе Ракам позбутися шкідливих звичок, негативного настрою і поганих спогадів. Є висока ймовірність того, що минуле сьогодні перестане грати для них важливу роль. Матиме сенс лише сьогодення. Астрологи рекомендують сфокусуватися на актуальних проблемах.

Сонце підвищить емпатію Раків. Це дасть їм можливість краще сприймати чужі емоції і почуття і дозволить людям цього Знака стати більш проникливими. Раки зможуть з більшою точністю визначати негативних і токсичних людей, на інтуїтивному рівні оцінюючи їх чесність і відкритість.

Стрілець

Стрільцям пощастить найбільше. Справа в тому, що Сонце і Нептун є для цих людей головними покровителями, а це значить, що протистояння цих двох об’єктів в рази посилить енергетику людей цього знаку. Стрільці відчують могутній приплив сил і удачі. Їм буде везти практично у всіх сферах життя. Більш того, на цих людей найкраще впливає ретроградний Нептун, а він зараз знаходиться саме в такому положенні.

Стрільцям найбільше пощастить в сфері фінансів і роботи. Це ідеальний день для здійснення покупок, укладання угод, проведення відряджень і зміни роботи. Сидіти склавши руки категорично заборонено, тому що саме про такі дні кажуть: «Один день весь рік годує».