Приблизна карта сновидінь. Що сниться знакам Зодіаку? Уві сні ми можемо побачити особливі знаки

Таємниці підсвідомості можуть бути ключем до багатьох загадок. Уві сні ми можемо побачити особливі знаки, які попереджають нас про можливу небезпеку або про майбутні щасливі моменти.

Кожен сон унікальний, але не кожен є пророчим. Наші думки в снах знаходять свободу, тому аналіз того, що відбувалося по той бік яви, може набути особливого сенсу.

Астрологи відзначають, що сни Знаків Зодіаку відрізняються, тому попередження та стимул до дії ми отримуємо різні. Саме тому вони склали приблизну карту сновидінь, за допомогою якої можна розшифрувати те, що відбувається.

Овен, Лев, Стрілець

Представники вогняних знаків найчастіше запам’ятовують те, що відбувалося з ними уві сні. Зазвичай це яскраві події, що іноді незавершені і обриваються на найцікавішому місці. Найчастіше це відображення думок та почуттів, які вони не до кінця пережили чи реалізували. Вогняні Знаки мають багату фантазію, а тому здатні не тільки осмислити те, що відбувається, але й за допомогою сну завершити будь-яку справу і навіть вирішити проблеми. До Овнів пророчі сни приходять у вигляді глобальних застережень – вони можуть спостерігати повені та інші природні катаклізми, які стають дійсністю найближчим часом. Леви часто запам’ятовують свої бачення до найменших подробиць, але не завжди роблять правильні висновки. Стрільцям можуть наснитися геніальні винаходи, проте на ранок вони розсіюються, наче димка. Якщо вогняним знакам сниться успіх, значить, на яві їм потрібно не пропустити момент скористатися нагодою, що випала. Злети – це завжди удача, падіння – попередження про можливі проблеми.

Телець, Діва, Козеріг

Земним знакам сняться реалістичні та яскраві сни, що відображають реальне життя. Віщі сни найчастіше попереджають їх про хворобу, що настає, проблеми зі здоров’ям фізичним і емоційним. Матеріальні та прозорі сни відбивають повсякденний побут, роботу, особисті стосунки, тому легко трактуються. Дівам варто звертати увагу на емоційні складові розмови у сновидінні — неприємне спілкування уві сні попереджає про те, що при взаємодії з певними людьми слід тримати дистанцію. У Тельців падіння, забиті місця або порізи є сигналом, що незабаром почнуться проблеми. Козероги часто бачать уві сні особисті стосунки, сварки та драми, закоханість та пошук партнера, але рідко запам’ятовують їх до кінця. Цим знакам слід звертати увагу на слова, сказані уві сні. Доброзичливість означає удачу, схвильовані нотки попереджають про негаразди, а гнів вказує на небажаних людей, зв’язок з якими не принесе радості.

Водолій, Терези, Близнюки

Повітряні Знаки часто бачать сумбурні сни, не зациклені на конкретному сюжеті та події. Це можуть бути лабіринти, що змінюються весняними краєвидами, подорожі та будинки. Астрологи відзначають, що сни представників повітряної стихії рідко є провидцями, проте деякі деталі можуть попереджати про певні події у реальному житті. Часто сни Водоліїв – це зламаний телефон. Наприклад, якщо їм наснилася ясна посмішка, це може означати зраду. Терезам сняться польоти, казкові істоти та безкраї простори. Відчуття тяжкості, що навалилося, часто попереджає про конфлікт з домочадцями. У Близнюків не рідкість сни-конструктори, в яких вони бачать себе збоку і можуть додати або забрати деякі якості. Ці сни говорять про те, що насправді час щось змінювати в поведінці, інакше проблем не уникнути.

Риби, Рак, Скорпіон

Водні знаки частіше схильні до провидіння, тому їх сни вимагають уваги та тлумачення. Часто це абстрактні, наповнені містикою сновидіння, заплутані та незвичайні. Якщо у вашому оточенні є представники водної стихії, слід звертати увагу на їхні слова. Їм можуть снитися знайомі люди у невластивій їм обстановці, і це знаходить відображення у реальному житті. Риби звикли самі трактувати свої сни, не зациклюючись на сонниках та чужих думках. Їхня розвинена інтуїція дозволяє охопити весь сон і вичленувати деталі, на які варто звернути увагу. Їхні сни найчастіше відображають емоції та взаємозв’язки людей. Скорпіонам часто вдається подивитися сни про кар’єру, виграшний лотерейний квиток, екзаменаційне питання, на яке вони можуть дати блискучу відповідь. До цих снів потрібно ставитися серйозно – такі підказки найчастіше є доленосними. Ракам часто сняться подорожі, долання перешкод та все, що пов’язане з невтомним оптимізмом та жагою до перемоги. Чим спокійніша природа навколо, тим легше Ракам досягти благополуччя у реальному житті.