fbpx

Причини, які можуть змусити чоловіка припинити довготривалі стосунки

Будь-яка сучасна жінка мріє про справжнього чоловіка, при цьому часто не залишаючи свого обранця можливості проявити себе.

Але що ще гірше, в прагненні стати рівною партнеру жінка здатна зробити все, щоб повністю позбавити чоловіка властивих якостей. Тому дівчатам безумовно слід уникати нижченаведених ситуацій, якщо вони не хочуть, щоб їх чоловік втік або з часом перетворився на безвільну істоту. За матеріалами nуdmоnd.cоm.uа

1 Проявляти неповагу до його професії

2 Конфліктувати з-за його зарплати

3 Просити його про допомогу, щоб потім все зробити по-своєму

4 Влаштовувати скандал при сторонніх

5 Контролювати кожен його крок

6 Кликати на допомогу іншого хлопця

7 Нехтувати його почуттями

Проявляти неповагу до його професії Сьогодні, як і тисячу років тому, громадська думка про людину складається виходячи з того способу, яким він заробляє на життя.

Читайте також10 утішних думок від Падре Піо для тих, кому тяжко

Неважливо, чи працює ваш обранець пекарем, ковалем, пастухом або фінансовим аналітиком, якщо ви не поважаєте його професію, вам доведеться переглянути вашу точку зору. Прояв неповаги до його праці схоже висміюванню розміру його чоловічої гiдності.

Читайте також: Цікаве дослідження: 9 речей у домі, які допоможуть почуватися щасливішими

Ви ризикуєте завдати серйозний удар по його самолюбству.

Конфліктувати з-за його зарплати Думаєте, чоловікові подобається чути від супутниці життя незадоволені коментарі з приводу того, скільки грошей він приносить у дім? Не зовсім. Коли справа стосується зарплати, абсолютно у кожної людини є на цей рахунок власна думка і поставлені цілі. Тому, навіть якщо у вас є самі вагомі причини обговорити загальний бюджет, не варто обсипати чоловіка звинуваченнями при кожному зручному випадку. Це вкрай малоефективне.

Просити його про допомогу, щоб потім все зробити по-своєму У відносинах двох дорослих людей, чоловік, перш за все, є вашим партнером. Так, якщо б ви були партнерами по бізнесу, кожен з вас в рівній мірі ніс відповідальність за свою частину роботи заради досягнення загального успіху.

Влаштовувати скандал при сторонніх

Як би він не намагався загладити свою провину, всі й так зрозуміють, що винен саме він. Спроба втекти буде виглядати нерозумно з його боку. Якщо ж він вирішить здатися незворушним і врівноваженим, то ризикує спровокувати ще більш гучний напад істерики. У тому випадку, якщо він захоче перекричати жінку, то буде виглядати повним нікчемою. Будь ласка, не заганяйте вашого обранця в ситуацію, де він буде відчувати себе між молотом і ковадлом.

Контролювати кожен його крок

Справжньому чоловікові навряд чи сподобається, коли йому щодня нагадують, хто тут бос. Зрештою, кожна людина має право робити те, що захоче. Часто чоловікові дуже непросто відмовитися від особистої свободи навіть заради великої любові. Не варто змушувати його знову і знову переживати цей драматичний момент, коли він намагається прийняти якесь рішення. Зрештою, це просто жоpстоко. Так-так, жорстоко.

Уявіть, що у вихідний день ви попросили вашого обранця переставити важку шафу з однієї кімнати в іншу, а самі крутитеся поруч, критикуючи і наочно демонструючи, за що треба братися і як тягнути. Це, якщо хочете, одна з форм рабства. Кликати на допомогу іншого хлопця За своєю природою чоловіки – великі власники, причому це відноситься і до речей і до роботи. Вони пишаються своєю здатністю прийняти виклик і врятувати становище, тому що так повинні діяти всі справжні чоловіки. Навіть якщо руки у вашого обранця ростуть не з того місця, він візьметься за роботу, коли в будинку, що потребує ремонту.

You cannot copy content of this page