Придивляйтесь до дрібниць: гороскоп на 7 липня

Овен

Овнам зірки нагадують, що одних лише благих намірів сьогодні недостатньо. Нерозбірливість, відсутність порядку, плану заходів можуть вести до хаосу, навіть при наявності віри, ентузіазму і таланту. День додасть обережності, скепсису, прискіпливості, скрупульозності, змусить дотримуватися інструкцій, рецептур, правил гігієни. Творчість доведеться проявляти в дрібницях. Може знадобитися допомога або послуга.

Телець

Тельцям цей день не обіцяє особливих сюрпризів. Багато Тельців будуть не проти розширити початкові плани або отримати більше, ніж розраховували, але обережність і здоровий глузд візьмуть верх над спокусою піти до привабливої мрії. В цю добу добре спрацює звичний сценарій, але щось в ньому вас може більше категорично не влаштовувати. Можливо, ви знову спробуєте повернутися до забутого хобі.

Близнюки

Сьогодні Близнюки не в самому виграшному становищі. Багатьом Близнюкам потрібний будинок або ілюзія власної території. Не виключено зниження тонусу, нездужання. В дорозі може знадобитися привал, притулок. Можливо, вам доведеться зайнятися дрібницями побуту або «будинком на колесах» — машиною. Зірки нагадують, що рутину можна зробити менш нудною, підключивши креативне мислення і застосувавши нестандартний підхід.

Рак

Протягом дня Раки схильні захоплюватися побічними ефектами і випадковими дрібницями, але всякий раз будуть вирулювати на магістральний шлях. Багатьом Ракам допоможе не звертати з нього наявність чіткої мети, плану або зобов’язань, контроль партнера або батьків. У відносинах доведеться підтримувати баланс між своїми і чужими потребами. Можливий особливий інтерес до продуктів, ліків, товарів для тварин.

Лев

Львів цей день може навести на думку про капітальний перегляд гардеробу, особистих речей чи інструментів старої системи заробітку, харчування, запасів або грошових розрахунків. Якщо накопичився хаос чи має місце пропажа, не завадить навести порядок і розставити пріоритети. Зірки радять поставити на перше місце користь і якість, безпеку і контроль, не радять економити на будинку і здоров’ї.

Діва

День зробить Дів сентиментальними і щедрими ідеалістами в одних питаннях, але стриманими аскетами в інших. Можлива чутливість до сімейних та духовних нюансів, ностальгія по минулому і батьківщині. Багато Дів будуть контролювати любовний запал і прояви почуттів до дітей. Схильність до надмірностей або помірності в їжі залежить від того, що у вас переважає: організованість або розбещеність.

Терези

В цю добу зірки радять Терезам залишатися в тіні, не претендувати на підвищену увагу широкої публіки або сторонніх людей. Можлива залежність від атмосфери, в яку ви потрапили добровільно або ненавмисно. Багато Терезів залишаться стриманими, скромними і практичними, поки знаходяться вдома з близькими, але захочуть дозволити собі зайве поза їх обстановки, наприклад, в гостях, в дорозі.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони відмінно знають, який шлях є для них безпечним, але постійно відчувають спокусу з нього згорнути. Наприклад, витратити додаткову суму на необов’язкові покупки. Вибір лінії поведінки не в останню чергу залежить від цілей, які у вас зараз в пріоритеті, а також від компанії, в яку ви потрапили. При будь-яких сумнівах краще вибрати помірність і відмову від надмірностей.

Стрілець

Стрільцям сьогодні краще поставити на перше місце борг, порядок, акуратність, дисципліну і помірність. Якщо вимоги здаються вам занадто суворими, зірки радять згадати аналогічні ситуації з минулого. Можливо, одного разу ви вже знехтували вказаними якостями, з сумними наслідками для себе. Найбільш шкідливі в цей день розбещеність, ідеалізм, схильність до ілюзій і залежності.

Козеріг

Сьогодні доля або власний досвід утримують Козерогів від нерозсудливих вчинків. Більшості представників знаку буде неважко залишитися «по цей бік реальності», розділивши для себе мрії і дійсність. Якщо ви ідеаліст, людина захоплена і темпераментна, зірки радять вам знайти особливу область, в якій ваші душевні пориви виявляться безпечними. Наприклад, творчість або віру.

Читайте також: Гороскоп на 6-7 липня: Одне з найбільш містичних свят обіцяє початок сприятливого періоду

Водолій

Сьогодні Водолії налаштовані скептично і схильні критично ставитися навіть до тих, кого обожнюють, поважають, звеличують. Вас може частіше звичайного відвідувати обережність, недовіра або цинізм. Не виключено, що ви будете розглядати під лупою недоліки друзів і близьких, реальні та уявні. На щастя, ці якості виявляться недаремні. Можливо, прискіпливий погляд вбереже вас від небезпеки.

Риби

Сьогодні Рибам необхідно правильно налаштувати свої особисті «критичні фільтри», щоб адекватно сприймати те, що відбувається, не заперечувати очевидне і не ставати жертвою власних ілюзій. Важливо відрізняти серйозних партнерів від прожектерів, надійні перспективи від сумнівних. Зірки не радять вам покладатися в цю добу на інтуїцію, пам’ять або віру: висока ймовірність в черговий раз бути обдуреними.