fbpx

Приходить чоловік додому, а там дружина новиною ошeлeшила. Ось так сюрприз. А Діма думав, що одружився з розумною дівчиною

Діма одружився з великої любові. У Лізу він закохався майже, що з першого погляду і після кожного побачення переконувався в своїх почуттях все більше. Ліза була дуже красивою дівчиною, з хорошої сім’ї, вчилася на юриста, вже закінчувала якраз магістратуру.

Діма теж їй сподобався відразу і дівчина із задоволенням реагувала на його знаки уваги і дорогі подарунки. Дівчина вважала, що зустріла того самого.

Зіграли весілля після шести місяців знайомства і стали жити разом в окремій великій квартирі. Ліза постійно сиділа вдома, після навчання гідної роботи вона не знайшла. Діма ж став справжнім добувачем, який працював просто як кінь. Їм всього вистачало, ще батьки допомагали.

Але з кожним новим днем в ​​сімейному житті Діма знайомився з новою для себе дівчиною. Ліза вже не була для нього тим самим ідеалом, вона не була такою розумною, як він думав, вона не була такою доброю, як при першій зустрічі здалося.

Але Діма продовжував любити її, і Ліза була по-справжньому щаслива. І ось одного разу після важкого робочого дня Діму дома чекав сюрприз. Ліза просто літала по квартирі і була не в собі від щастя.

Діма чекав від дружини новини, яка її так розвеселила. Дівчина повідомила, що вaгiтна. Для Діми це була просто неймовірна новина. Адже вони так довго намагалися зaчaти дитину. Але тут дружина додала:

Читайте також: “Вибачте, зробили все, що могли. Не врятували. А от щодо дитини. Ви — батько, підпишіть кілька документів. Будемо боротися за новонаpoджену, правда, шансів майже немає” – сказав старий лікар

У мене для тебе ще одна новина. У нас буде двійня!

Діма знову зрадів, але раптом задумався. А як Ліза могла дізнатися, що у неї буде двійня. Термін то маленький. Вирішив перепитати. Але відповідь чоловіка просто yбuла напoвал.

У пачці, який вона купила в аптеці було два тести на вaгiтніcть і обидва показали позитивний результат!

Ось так сюрприз. А Діма думав, що одружився з розумною дівчиною. Ну то таке, головне він стане татом!

Позначки:
facebook