Прийшов ваш час витрачати безрозмірно: Гороскоп кар’єри та фінансів з 5 по 15 грудня: Тельці на вас чекає великий грошовий злет

Телець

Тельці мають сприятливі дні для обміну думками з друзями та однодумцями. Дружня рада зараз дуже дорого коштує. Вам може прийти пропозиція переїхати в інший регіон або за кордон з метою обміну досвідом та розгляду питань співпраці. Найбільш продуктивним напрямом є заходи щодо розкручування бізнесу: проведення рекламних акцій, публікація оголошень у засобах масової інформації, зміна вивіски на фасаді фірми, участь у виставках. На вас чекає великий фінансовий злет. Прийшов вам час тратити досхочу, безрозмірно

Успішно також буде складання бізнес-плану на наступний рік. Між начальством та підлеглими встановлюється конструктивна співпраця. Керівники можуть бути впевнені в тому, що підлеглі точно та своєчасно виконають їхні доручення та накази. Добре проводити модернізацію та технічне оновлення виробництва.

Лев

Зірки радять Левам зосередитися на вирішенні практичних питань. Поточні справи не можна відкладати, оскільки рекомендується керуватися принципом: куй залізо, поки ще гаряче. Виконуйте роботу відразу в міру надходження. Успішно піде робота з аналітичною обробкою інформації та документами.

Це чудовий час для творчої активності інженерів, винахідників та раціоналізаторів. Завдяки своєчасному надходженню відомостей ви будете добре поінформовані про найактуальніші питання. Тому рішення, які ви приймаєте, будуть дуже зваженими і ефективними.

Риби

Основною умовою успіху у справах для Риб є повний особистий контроль над своїми справами. Не довіряйте нікому свої обов’язки по роботі, робіть все самі, але при цьому можна і треба радитись із друзями. Робота з інформацією, використання ділових зв’язків та активний обмін думками – ось ті обставини, з яких складається продуктивна робота.

Гарний час для творчого переосмислення своєї поведінки. Має сенс повернутись до своїх минулих проектів – там ви обов’язково знайдете раціональне зерно. Бізнесменам буде вигідно співпрацювати з великими комерційними фірмами та державними структурами. Можна розраховувати на додатковий прибуток.