fbpx

Прикмети на гроші: 10 подій, які завжди обіцяють швидкий прибуток

Багато людей вірять у прикмети. Але є й такі, хто категорично відмовляється прийняти той факт, що прикмети можуть працювати. Як би там не було, існують такі повір’я, які дійсно попереджають про швидкий прибуток.

На сьогоднішній день далеко не всі прикмети збуваються, і на це є свої причини. Наприклад, багато з них, пов’язані з погодніми умовами, не працюють, тому що клімат значно змінився за останні кілька десятків років.

Але далеко не всі прикмети зводяться до погоди. Багато з них притягують фінансову незалежність і матеріальний прибуток. Іноді ми просто не звертаємо увагу на дрібниці життя, які безпосередньо вказують на збільшення грошового потоку. Отже, щоб ваш гаманець ніколи не залишався порожнім, намагайтеся бути уважнішими до дрібниць.

10 подій, які обіцяють гроші

Прикмета перша. Наше тiлo завжди вказує на будь-які зміни в житті, в тому числі і на прибуток. Коли свербить долоня лівої руки, це обіцяє грошовий прибуток в найближчий час.

Прикмета друга. Якщо деяку частину свого доходу безкорисливо віддавати тим, хто потребує грошей, ви ніколи не залишитеся без них. Але важливо пам’ятати, що ділитися частиною грошей потрібно від дyшi, а не тільки для того, щоб вони знову до вас повернулися в подвійному розмірі.

Прикмета третя. Ваш будинок – це теж джерело енергії. Якщо в ньому накопичилося занадто багато непотрібного мотлоху, він може забрати всю позитивну енергетику, позбавивши вас прибутку. Щоб у вашому домі завжди був матеріальний достаток, необхідно час від часу наводити порядок, а можна навіть захопитися фен-шуй.

Прикмета четверта. Різні статуетки відмінно притягують гроші: наприклад, жаби, які сидять на монетах, бог Хотей, який, згідно з фен-шуй, за короткий проміжок часу здатний притягнути багатство до свого володаря.

Прикмета п’ята. Кімнатні рослини не тільки красиво підкреслюють інтер’єр, але і притягують матеріальні блага. Грошове дерево – поширена рослина, про яку знають всі. Але не тільки воно здатне принести в будинок прибуток. Якщо у будь-якої рослини у вашій квартирі з’явився новий бутон, то вас неодмінно чекає дохід, і досить значний.

Прикмета шоста. Звертайте увагу не тільки на предмети домашнього вжитку, а й дивіться під ноги на вулиці. Будь-яка монетка, неважливо, якого номіналу, підкова або прикраса, побачені на вулиці, вказує на швидкий прибуток у фінансовій сфері.

Прикмета сьома. Метелики – не тільки дивовижно красиві комахи, але також джерела доходу. Але побачити метелика на вулиці – справа не важка, вона не обіцяє нічого примітного. А ось якщо через відкрите вікно до вас в будинок залетить ця прекрасна комаха – це безперечно до грошей. Тому в теплий сезон залишайте вікна відкритими якомога довше.

Прикмета восьма. «Послід» пташки. Абсолютно кожен знає, що це на щастя. І не просто на щастя, а до великого грошового прибутку. Якщо з вами раптом трапилася ця, на перший погляд, невдала ситуація, не засмучуйтеся і не злiтьcя, а чекайте припливу фінансів.

Прикмета дев’ята. Людям, які заборгували певну суму грошей, варто віддавати борги до обіду. Це посприяє якнайшвидшому вирішенню фінансових проблем і допоможе поліпшити своє матеріальне становище.

Прикмета десята. Ще одна досить проста прикмета, яка притягує грошовий дохід в будинок – класти під килимок монетку і тримати квартиру в чистоті, щоб всі грошики йшли в будинок.

Читайте також: Русальний тиждень після Трійці: що не можна робити жінкам і дівчатам

Всі ці прикмети дуже прості, перевірені часом і працюють бездоганно. Але це зовсім не означає, що можна покластися на них і нічого не робити. Щоб грошовий потік почав діяти, необхідно зробити хоча б щось для залучення фінансового прибутку. Пам’ятайте, що всі бажання і мрії можуть збутися, головне – не сидіти склавши руки і бути уважнішими до дрібниць.

Джерело.

You cannot copy content of this page