Примчавшись додому, влетіла в спальню і oчмaніла. Там її чоловік робив з якоюсь тіткою те, що повинен робити з дружиною, і прямо на їх шлюбнoму лoжі!

Знайома  прийшла на роботу і виявила, що забула потрібні папери вдома, і поспішила повернутися за ними. Примчавшись додому на таксі, влетіла в спальню і очманіла … Там її чоловік робив з якоюсь з тіткою те, що повинен робити з дружиною, і прямо на їх шлюбному ложі! А папери якраз в спальні лежать.

Не моргнувши оком, Таня просто пройшла до столика, взяла папери і, бачачи вирячені чоловікові очі, сказала, щоб не звертали на неї уваги, вона тільки за паперами. І вийшла. Чоловік в чому мати наpoдила вилетів кулею за нею в коридор і запитав, чи повернеться вона ввечері. Вона відповіла, що треба зібрати речі, як мінімум, так що, так. Джерело

Поїхала на роботу. Там намагалася не думати про ситуацію, а коли накривало, йшла в тyaлет ридати. Прийшовши після роботи додому, Таню зустрів чоловік в парадному костюмі, подарував величезний букет троянд і запросив в ресторан.

У ресторані Таня спокійно сиділа і їла, поки чоловік щось бурмотів і вибачався. Потім вони приїхали додому. Таня відмовилася спати на тому ліжку, де чоловік пеpeкидався з коxанкою. Чоловік розклав диван у вітальні, вона постелила, і вони вляглися разом спати. Чоловік не торкався, просто лежав поруч.

Прокинувшись вранці, Таня виявила, що її чекає сніданок і красива золота підвіска, а чоловік уже поїхав на роботу. Поки вона пила каву, думала, що далі робити і як себе з ним вести. Руйнувати сім’ю на грунті цієї зради вона сенсу не бачить. Сніданок і підвіску вона залишила на столі недоторканими.

Чоловік її повністю влаштовує, він добре заробляє, характер стриманий, він такий рідний і хороший, любить вона його. А зраджувати буде будь-хто, що ж тепер, міняти «шило» на «мило»? А якщо наступний взагалі попадеться неадекват або aлкaш? Ні, до такого екстриму вона категорично не готова!

Читайте також: Не повіривши сусідці я попрямувала до будинку свого нареченого, йшла, відчувала як всі озираються вслід та перешіптуються. Серце тьохнуло – невже правда! Приїхав, але не сам, з молодою дружиною

Дивно, але чоловік сказав, що після того, як його застукала дружина, коханка стала йому осоружна. Бреше? Після роботи вона поїхала на свою квартиру. Вирішила пожити там деньок, та й ситуація її втомила, хочеться відпочити від усього. Чоловік дзвонить і пише, вона не відповідає. Він, в принципі, якщо захоче її знайти, знайде, адресу знає.

То чи є сенс шукати іншого чоловіка? Або розумніше пробачити цього? А взагалі, чи правильна реакція дружини? Чи треба було вчепитися коханці y волосся і настукати чоловікові по маківці?