fbpx
Життя

Припустивши, що у чоловіка є коханка, я почала розпитувати свою маму, як проводить свій день мій чоловік. Мені відразу здалося, що мама приховує від мене його зради. Першим не витримав зберігати від мене таємницю чоловік. Він у всьому зізнався

Я завжди була зразковою дочкою і люблячою дружиною, але в підсумку отримала удар в спину за свою доброту. З чоловіком ми познайомилися рік тому. Йому 23 роки, мені нещодавно виповнилося 20 років. Відразу при знайомстві нас наздогнала неймовірна любов.

Ми практично не могли жити без одного. Я думала, що ці почуття на все життя. Через півроку після знайомства ми одружились і зіграли скромне весілля тільки для близьких друзів і родичів. Джерело

Після весілля ми з новоспеченим чоловіком переїхали в квартиру моєї матері і стали жити втрьох. У чоловіка не було власного житла, а квартира його батьків не могла вмістити нас. Було вирішено переїхати до мене, благо у мами двокімнатна квартира і вона була не проти, щоб ми оселилися у неї.

Спочатку все було чудово. Мій чоловік відразу подружився зі своєю тещею і жили ми досить дружно. Згодом, я стала помічати, що чоловік починає до мене втрачати інтерес. Від колишніх почуттів уже майже нічого не залишалося, він ставав все холодніший.

Я запідозрювала щось нехороше, а розмови з чоловіком ні до чого не приводили. Він весь час відмовчувався, говорив, що стомлюється.

Читайте також: “Мамо. Тату. Ми з Матвієм минулого тижня одружилися. І через півроку у нас буде малюк. Мам, будь ласка, непритомності не треба. Ось диплом – як я і обіцяла. Ми за речами”

Припустивши, що у чоловіка є коханка, я почала розпитувати свою маму, як проводить свій день мій чоловік. Мені відразу здалося, що мама приховує від мене зради чоловіка, тому що дати чітких пояснень у неї не вийшло і вона схвильована вирішила припинити цю розмову. Подумати не змогла б, навіщо моя матінка покриває свого тестя.

Правда мене приголомшила. Першим не витримав зберігати від мене таємницю чоловік. Він у всьому зізнався і виявилося, що його коханка це найдорожча в моєму житті людина – моя мама. Я не стала влаштовувати скандали, а зібрала найнеобхідніші речі і переїхала жити до подруги. Тепер навіть не знаю, що мені робити далі. Пробачити чоловіка і маму я навряд чи зможу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page