fbpx
Гороскоп

Природа нагороджує 5 знаків зодіаку природною красою, не потрібні їм ніякі косметичні засоби

Дівчата-Тельці мають гарний тон шкіри і чарівні відтінком волосся, навіть якщо він їм не подобається. Чим природніший образ Тельця, тим вони привабливіші. Астрологи радять представницям цього знаку зодіаку якомога рідше користуватися косметикою.

Дама-Лев має яскраву зовнішність і завжди виділяється у натовпі. Їм протилежний яскравий макіяж. Він тільки псує їхню зовнішність. Вона і без косметики завжди має дуже гарний вигляд.

Жінка-Діва найчастіше використовує яскраві відтінки помади. Але своїм бойовим розфарбуванням вона лише робить себе старшою. Варто вам віддати перевагу природності, як життя зміниться на краще. А якщо вже користуєтеся косметикою, то вам іде бежева гама, натуральні тони. Тоді Діва перетворюється і виглядає стильно, дорого та розкішно.

Дівчата-Терези можуть фарбувати губи блакитною помадою, а повіки жовтими тінями, думаючи, що можуть запам’ятатися лише незвичайним та помітним чином. Але астрологи впевнені, що найбільше їм підходить природна гама. Вашу красу відразу помітять.

Жінки-Риби віддають перевагу ніжним фарбам, але іноді перебирають із холодними тонами. Не варто цього робити. Експерти рекомендують використовувати косметику з ніжними та напівпрозорими текстурами – саме вона допомагає Рибам перетворитися та виглядати сучасно та дорого у будь-якій ситуації.

You cannot copy content of this page