fbpx
Гороскоп

Прислухайтесь до порад і придивляйтесь до оточуючих: гороскоп на 29 грудня

Овен

Сьогодні Овни вільні у виборі, але не завжди вірно використовують свободу. Наприклад, зухвало поводяться з друзями або пасією. Можливо, ви по інерції живете в бойовому режимі і рефлекторно відбиваєте уявні атаки, коли потреби в цьому вже немає. Зірки радять гасити в собі роздратування, претензії, ревнощі, бажання помсти — інакше з’являється ризик напередодні свята позбутися хорошої компанії. Джерело

Телець

Тельці проведуть день в незвичайному настрої, у стані легкого хвилювання або навіть приємного шoку. Зірки підказують, що найголовніше сьогодні — не перегнути з радикальними кроками, ніби експериментів зі своїм образом. Якщо ви не знаєте в цьому міри, вам зрадить смак, а ваші креативні пошуки почнуть когось дратувати. Ви можете посваритися з ревнивим партнером або не вписатися в потрібну групу.

Близнюки

Сьогодні Близнюки знайдуть чіткі орієнтири, почнуть мислити прагматично і конкретно, стануть проникливими ризик-менеджерами. Широта поглядів і висока планка запитів будуть сусідити з вибірковістю, а романтизм з реалізмом. Можливо, хтось дасть вам слушну пораду. Конструктивний підхід до теми призведе до відсікання непотрібних зв’язків, небезпечних фінансових рішень і явних надмірностей.

Рак

Ракам краще провести цей день в пошуку, але пам’ятаючи не тільки про його приємні і хвилюючі моменти. «Зворотна сторона медалі» теж дасть про себе знати. Обстановка схиляє до небезпечних фінансових ходів, покупок і операцій сумнівної практичної вигоди, ексцентричної творчості, ризикованих захоплень, нестандартних смаків у сфері любові. Важлива для вас людина або група готові до діалогу.

Лев

Сьогодні Леви зможуть оцінити ступінь своєї привабливості, особливо, в якості партнера, друга або приємного компаньйона. Якщо з вами не хочуть мати справу, можливо, ви чимось відштовхуєте — наприклад, похмурим виглядом або дратівливістю. Ви можете бути надто ревниві, підозрілі, не розуміти жартів. Втім, і в гладких з вигляду відносинах вам варто бути напоготові: чужий настрій непередбачуваний.

Діва

Сьогодні Діви можуть виявити, що їх креатив не дає бажаного результату, а іноді веде до негативних наслідків. Є ризик перевтомитися, отримати претензію замість подяки або зіткнутися з іншою невдачею. Зірки радять подбати про здоров’я, на нього може погано вплинути хвилювання і нештатний режим. Побережіть сили для розмови: хтось, важливий для вас, готовий озвучити свою пропозицію.

Терези

Сьогодні Терези не готові до відповідальної розмови. Багато Терезів вважатимуть за інерцією продовжувати ту гру, в якій знайшли своє джерело натхнення. Це може бути зворушлива любовна авантюра, ризикований бізнес-експеримент, спілкування з дітьми або друзями, підготовка креативної частини свята. Не варто випускати з уваги негативні ефекти свого захоплення, наприклад, дисбаланс, що утворився в бюджеті.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять готуватися до розмови, подорожі або важливої зустрічі. Здійснювати такі заходи саме сьогодні не рекомендується: при чудовому первісному потенціалі, вони можуть зірватися або пройти невдало. Не завадить почуття міри в домашніх справах — і незвичайних, і рутинних. Якщо вчасно не зупинитися, і ті, і інші призведуть до зростання напруги: сварок, технічних неприємностей.

Стрілець

Стрільцям сьогодні важливо тримати в рамках свої особисті пориви і не піддаватися чужим, особливо, колективним. Зірки натякають, що у подій цього дня зберігається приємний фасад, але є і малоприємний тил, який ви можете розгледіти не відразу. Навіть в найбільш невинному заході бажано уникати авантюрного присмаку, вжити заходів обережності спочатку і не занадто захоплюватися в процесі.

Козоріг

Сьогодні Козороги переходять до більш природного для себе стилю мислення і спілкування, конкретизують важливі думки, починають переоцінювати найбільш перспективні ідеї. Але ділитися ними з ким-небудь зірки вам в цю добу не рекомендують, ні в жарт, не всерйоз. У поточних справах не завадить ліміт на експерименти: в цей день вони продовжуються за інерцією і обіцяють вам більше шкоди, ніж задоволення і користі.

Читайте також: Люди можуть поводитися дивно і непередбачувано: гороскоп на тиждень з 30 грудня по 5 січня

Водолій

Водоліям варто пам’ятати, що сьогодні їх смаки та забаганки мають негативний побічний ефект. Ризик обрати небезпечну тактику зростає у будь-якій справі. Шкідливі старі погані звички. Не принесе користі і зростаюча імпульсивність, нервозність, Якщо ви погано володієте собою, то легко створите собі проблеми своїми власними реакціями на події. Потрібна обережність у поводженні з технікою, електрикою.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять уникати нових компаній, ризикованих авантюр, незнайомих і небезпечних місць. Не варто приймати запрошення на неформальний захід: в кращому разі він виявиться марною тратою часу. Не варто поспішати налагоджувати і важливі зв’язку з перевіреними людьми: в цю добу для такого спілкування немає відповідних умов і настрою. Краще відкласти відправку листа, візит, поїздку.

You cannot copy content of this page