fbpx

Прислухайтеся до порад друзів. Зірки рекомендують вам переконатися в тому, що ви довели розпочате до кінця

Телець

Зірки рекомендують вам переконатися в тому, що ви довели розпочате до кінця і зробили все, що могли, щоб ваша робота була виконана якнайкраще. Має значення все: від правильного оформлення до якісної та ефективної презентації. Будьте уважні та самокритичні. Особливо звертайте увагу на маленькі дрібнички, щоб не переросли на великі проблеми.

Лев

Ваші колеги стануть вашими однодумцями, тому зірки рекомендують вам зібратися в якійсь неофіційній обстановці за філіжанкою чаю і поговорити на якусь приємну для всіх тему, але в жодному разі не про роботу.

Терези

Ці дні виявляться вам досить-таки непростими, бо вам доведеться вирішувати занадто багато питань одночасно. Однак якщо вам вдасться впоратися із завданням, які на вас покладуть, то можете пишатися собою ще дуже довго і по праву. Це все виявиться у вашій винагороді в кінці місяця.

Скорпіон

Не вигадуйте велосипед, коли будете шукати незвичайний вихід із заплутаної ділової ситуації: всі можливі шляхи вирішення вже були відкриті до вас, а якщо зараз час не терпить, скористайтеся порадою більш досвідченого колеги, а про свій варіант врегулювання проблем подумаєте потім, на дозвіллі.

Козеріг

Прислухайтеся до порад ваших друзів. Ви дарма вважаєте їх такими вже некомпетентними, останнім часом ви стали надто горді і не помічаєте, що інші люди, що вас оточують, теж багато що знають і вміють. Будьте уважнішими, прислухайтеся до того, що вам кажуть. Зроблені помилки зараз, відзначаться зовсім скоро, і не у вашу користь.

You cannot copy content of this page