Привіт біла смуга. Кому зі знаків Зодіаку найбільше пощатить 2, 3, 4 січня

Цьогорічні вихідні – 2 та 3 січня є досить символічними. У цей час можна і потрібно обмірковувати плани на майбутнє, нові ідеї виявляться не лише геніальними, а й перспективними. Кому пощастить у ці новорічні вихідні?

Лев

У Левів саме цими днями велика ймовірність зустріти свою другу половинку. Порада представникам даного знаку в перший день нового року –  виходіть на вулицю, відвідайте свято в центрі міста або підіть на вечірку до друзів. Так у вас буде більше шансів зустріти ту саму людину, в яку ви можете закохатися з першого погляду. Головне, не прогаяти шансу познайомитися, оскільки другого такого випадку долі може й не статися.

Терези

Терезам, які давно мріяли про покупку власного житла чи ще якесь велике придбання настане сприятливий час для цього. Вам справді може пощастити відшукати саме те  чого ви хотіли. В роботі теж на вас очікує приємна новина яка в найближчі перспективі принесе вам непогані заробітки.

Овен

Овнам зірки обіцяють приємний фінансовий бонус у вигляді подарунка, про який представники знака давно мріяли. Як розпорядитися грошима  вирішуйте самі, єдине, проте зірки вас застерігають  від поспішних рішень, як же їх витратити, бажано добре все обміркувати.