fbpx

Привороти: на які знаки Зодіаку вони не діють

Близнюки

Представники цього сузір’я неспроможні зосередитися, їх настрій постійно змінюється, інтереси їх теж є перманентними.

На хвилю Близнюків за рахунок цього налаштуватися неймовірно складно. Встановити з ними контакт, направити потік енергії не під силу нікому.

А без цього приворот не подіє, не дасть жодного результату.

Діва

Представники цього зодіакального сузір’я завжди зайняті справами, роботою. Діви не відволікаються на дрібниці, намагаються бути зосередженими.

Налагодити з ними контакт, впливати на них не дуже простим шляхом не вдасться ні в кого. Також у Дів від магічного впливу є природний захист. Він робить їх майже невразливими.

Терези

У магію і паранормальні явища люди цього знаку не вірять. Це і захищає Терезів від будь-якого впливу.

Їх ніхто і ні до чого не може примусити, ніхто не може зламати їхню волю. Вони самі розпоряджаються своїми почуттями, вибирають, з ким і коли будувати стосунки, від якого спілкування взагалі варто відмовитися.

Телець

На коханні особи цього знаку не зациклені.

Тельці вирішують величезну кількість завдань кожен день, намагаються втілити за рахунок цього всі свої прагнення та наміри у реальність.

Вони можуть почати стосунки, якщо тільки така нагода підвернеться, спеціально шукати собі пару, вбиватися з приводу того, що це не дає результатів, вони не будуть. Ніяка стороння дія не змусить їх змінити свій підхід до романів.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page