Приємна аура, та суттєві зміни. Гороскоп почуттів до Дня всіх закоханих

Овен

У цьому місяці зосередьтесь на приємних речах, і все буде добре. Ті хто в парі не повинні провокувати конфлікти. А хто в пошуку можете перестати висувати вимоги.

Телець

Лютнева аура несе добрі дні. Чарівним чином зробить атмосферу стосунків приємнішою, а День святого Валентина стане справді гарним часом. Вони будуть проводити багато вільного часу зі своїми друзями.

Близнюки

Цього місяця використовуйте свої навички, щоб покращити стосунки. Що б ви не робили, не ображайте свою половину, витрачаючи на це мало часу або критикуючи її дії. А вільним знакам не варто боятися любовних невдач.

Рак

Попереду вас чекає радісний місяць, наповнений щасливими моментами. Зайняті Раки поділиться своїми пристрастями зі своєю половинкою. Вільні стануть більш соціальними.

Лев

Цього місяця вам доведеться позбутися емоційної холодності, щоб створити більш приємну атмосферу у стосунках, тим більше, що це час Дня Святого Валентина, радості та любові. Вільні підуть на побачення з кимось із минулого.

Діва

Зараз любовні стосунки будуть йти дуже добре. Зайняті діви в День святого Валентина стануть більш ласкавими і виявлятимуть більше прихильності, ніж зазвичай. Вільні можуть розраховувати на те, що познайомляться з кимось, з ким їх зв’яже довгі роки.

Терези

Лютнева аура спонукатиме вас до покращення якості ваших стосунків. День Святого Валентина – дуже важливий час для Терезів, оскільки вони можуть демонструвати партнеру більше жестів. Шкода, що роблять це не кожен день! Вільні намагатимуться повернути відчуття того, кого вони втратили.

Скорпіон

Лютнева аура спонукатиме вас проявити свої емоції. Закохані Скорпіони до Дня святого Валентина намагатимуться розібратися з будь-якими помилками, щоб потім було тільки приємно. Вільні можуть розраховувати на вдале побачення всліпу.

Стрілець

Зимова казка допоможе вам зігріти серце. Заміжні, незважаючи на свій вік, спробують організувати ідеальне побачення для двох. Вони захочуть використати свій вільний час у любові, щоб повернути втрачене серце.

Козеріг

Початок місяця принесе деякі любовні суперечки, особливо через матеріальний фон. Постарайтеся якомога швидше згладити ситуацію. Вільні Козероги навряд чи зустрінуть когось цікавого на своєму шляху.

Водолій

Лютнева погода принесе період позитивних вражень. Зайняті Водолії стануть активнішими і заохочуватимуть вашого партнера діяти разом.

Риби

Лютневі дні дадуть новий початок вашим стосункам. Зайнятим Рибам слід бути більш чесними зі своїм партнером і перестати боротися з власними емоціями. Вільні мають шанс на нове знайомство.