Психологи розкрили правду про справжні стосунки між Маркл до Міддлтон

Експерти з “мови тіла” проаналізували поведінку двох королівських невісток: дружини принца Вільяма Кейт Міддлтон і Меган Маркл, яка стане дружиною принца Гаррі вже в травні 2018 року. На думку фахівців, жінкам не дуже комфортно перебувати в компанії одна одної. Про це повідомляє ТСН.

Так, в середу, 28 лютого, “королівська четвірка” в складі принца Вільяма, принца Гаррі, Кейт Міддлтон і Меган Маркл відвідала Royal Foundation. Безумовно, поведінка Маркл і Міддлтон привернула увагу психологів, які проаналізували їхні стосунки між собою. Фахівці зробили висновок, що жінкам не комфортно перебувати тривалий час поруч, натомість вони набагато спокійніше почувають себе біля чоловіків.

Також психологи наголосили, що улюблениця англійців герцогиня Кембриджська відчувала себе набагато спокійніше, ніж наречена принца Гаррі – про це говорили її рухи руками.

Крім цього, Меган демонструвала самовпевненість, про що говорило положення її підборіддя, а ще постійно намагалася тримати виграшну позу перед камерою, виставляючи таким чином на показ свій статус.

Читайте також: У дешевій сукні й будівельній касці: герцогиня Кейт проконтролювала будівництво моста (фото)

Що стосується поведінки Кейт Мідлтон – вона дійсно була дуже спокійною. Всі її жести говорили про те, що герцогиня зовсім не намагається спеціально привернути до себе увагу.

Цікаво, що в моменти повної розслабленості, а саме, коли принц Гаррі видавав черговий жарт, Кейт і Меган мимоволі копіювали пози один одного. Обидві жінки прикривали обличчя лівою рукою, а праву залишали на колінах. Експерти зазначають, щоразу, коли герцогиня Кембриджська брала слово, обличчя Меган ставало помітно серйознішим – це вірний сигнал того, що майбутня дружина принца відчуває повагу до своєї майбутньої родички.