fbpx

Ракам у 23, а Близнюкам після 36 років: фахівці визначили ідеальній вік для шлюбу для кожного зі знаків Зодіаку

Кожна людина є унікальною і не може абсолютно підлаштовуватися під певні рамки. Це стосується й наміру створювати сім’ю. При ухваленні таких важливих рішень краще слухати свою інтуїцію та внутрішній голос, вважають фахівці.

При цьому для кожного із знаків Зодіаку є найсприятливіший вік, коли потрібно створювати сім’ю. На це теж можна звернути увагу, щоб зробити своє життя більш гармонійним та повноцінним.

Раки

Найпершим думати про сім’ю можна Ракам, вважає астролог, адже це знак традицій та роду. Одружуватися, думати про дітей їм можна вже у 23 роки.

Терези та Риби

Представникам цих знаків Зодіаку теж не варто затягувати із одруженням. Астролог пояснює це тим, що Терезам і Рибам необхідні підтримка та турбота, які вони знаходять у стосунках. Одружитися їм краще у віці від 20 до 30 років.

Овни

Овни часто поспішають якомога раніше узаконити свої стосунки, але для них це не найкращий варіант. Справа в тому, що представники цього знаку імпульсивні, особливо в молодості, і квапливість у цьому питанні призводить до подальших розлучень. Створювати сім’ю Овнам слід після 30 років.

Тельці, Козероги та Діви

Вони відповідально підходять до вибору супутника життя і під вінець йдуть після того, як твердо стануть на ноги. Найкращий період для весілля у них – 25-30 років.

Леви та Скорпіони

Представники цих знаків – природжені лідери. Про створення сім’ї вони замислюються після того, як відбудуться у професійному плані. Тому кращий вік Левів та Скорпіонів, щоб стати новим осередком суспільства – після 30 років.

Стрільці

Стрільці – справжні авантюристи, яким хочеться побачити весь світ, показати йому себе. Лише після набору досвіду, знань та вражень вони присвятять себе другій половинці. Астролог радить одружуватися або виходити заміж Стрільцям після 35 років, проте якщо вони зустрінуть людину, яка теж легка на підйом і готова до пригод, одружитися з нею можна і раніше. Головне, щоби партнерам було цікаво разом.

Близнюки та Водолії

У представників цих знаків Зодіаку у житті частіше буває кілька шлюбів. Міцний союз у них зазвичай виникає після 36-ти років. А до цього молоді Близнюки та Водолії ще ті ловеласи.

You cannot copy content of this page