“Рано Аліночка чоловіка з сім’ї повела, він ще не відвик від колишньої дружини і до дитини сильно прив’язаний. Тепер сама стpaждaє”

Аліна з чоловіком одружені 2 роки, у чоловіка є син від попереднього шлюбу – вже дорослий хлопчик, 13 років. Батько і син спочатку зрідка бачилися, зараз ці зустрічі почастішали, причому Аліні на них підліток з’являтися забороняє.

Напевно, Аліночка просто рано чоловіка з сім’ї повела, він ще не відвик від колишньої дружини і до дитини сильно прив’язаний. Сам мужик не першої свіжості, але заможний, захотів молодого тiла, а зі старим правильно розлучитися не зміг. Його син з колишньою живуть в іншому місті, там і Паша проводить кілька днів безперервно, забуваючи, що у нього тепер нова сім’я. Аліна, тим часом, хоче свого малюка і психує не тільки через шалене кохання чоловіка до сина, а й тому, що хлопчик її зовсім не поважає.

цитую:

“Коли вони з колишньою дружиною розлучалися (я на це вплинула), домовилися, що син спочатку буде бачитися з батьком наодинці. Я була не проти, звичайно, та й хто мене запитає. Сходили вони з ним в зоопарк разом, в розважальний центр. Відносини були нормальні, син, як говорив чоловік, реагував нормально. Стрес, значить, уже переніс.

Мій чоловік сина дуже любить. Він пізній у нього і довгоочікуваний. А живемо ми на 2 міста, туди-сюди мотається, робота така у нас. Чотири дні разом, три він з сином. І спочатку все було ок. Чоловік мені дзвонив звідти, радився, тепер взагалі робить вигляд, ніби мене і немає. Я почала дізнаватися, в чому справа. Паша сказав, що його син як про мене почув, що я теж хочу приїхати, став істеричити. “Ні і все, ти мене не любиш”, – заявив батькові.

Дівчата, це дурдом! Хлопчисько батьком маніпулює! Одного разу все-таки чоловік запропонував спільну зустріч з моєю присутністю. Але у дитини просто невроз якийсь. В ступорі стиснувся, почервонів, втік, і, схоже, плакав. Це я просто “привіт” сказала. Залишили його в спокої. Зараз що ми маємо? У них уже заведено, що три дні він з батьком. Мене бачити не може, тобто я приїхати не можу.

Читайте також: “Чоловік став кaлiкою, бо це я дозволила хірypгам вiдтяти йому ноги, бо маю коханця”

І у вихідні теж з чоловіком побути не можу, там син ночує. Живемо разом тільки в будні, але так працюємо ж. Чоловік сина боїться відштовхнути. І ще з’ясувалося, що його колишня дружина більше року спала з сином в кімнаті. Кажу Паші – давай чергувати вихідні, а він каже, що синові прикро, він тата мало бачить. Дівчатка, йому ж 13 років! Невже не можна в 13 років з людиною домовитися, що там за обстановка вдома взагалі, якщо така реакція. Як мені бути тут?”

Звичайно, він сина тепер зі свого життя не викине, але і потурати йому так – теж не варіант? У Аліни є шанси на спокійне життя або доведеться вічно терпіти те, що вона на другому місці?

Джерело.