fbpx

Раптові життєві зміни. Гороскоп з 3 по 10 грудня для 5 знаків: Комусь успішно вийде відкласти гроші, в когось позитивні зрушення, у Дів тиждень сприятливий для зміцнення відносин у сім’ї

Овен

Добре складеться цей тиждень для Овнів, які обіймають керівні посади або виконують менеджерські функції. Протягом усього тижня вам можуть надходити відомості, завдяки яким ви зможете скласти правильне уявлення про реальну ситуацію. Можна проводити зустрічі та врегулювати питання, не оголошуючи їх на публіці. Якщо ви працюєте у безпосередньому підпорядкуванні, то ваші стосунки з начальством можуть стати більш довірливими. У фінансах можливі позитивні зрушення. Можете цілком розраховувати на надійність та підтримку з боку друзів та однодумців. Ключ до успіху – в узгоджених діях та включенні до сфери своїх економічних інтересів нових людей.

Рак

У Раків цього тижня може статися переворот у любовних романтичних стосунках. Можливо, ви будете надзвичайно сприйнятливими до теми особистих стосунків, які можуть вийти вам на перший план. Самотні Раки або ті, хто вже має романтичний зв’язок, можуть раптово зустріти нову людину і пережити подібне до того, що буває за кохання «з першого погляду». Цей стан, що раптово звалився на вас, може порушити колишній зв’язок і дати початок новим відносинам, які будуть стрімко розвиватися. Також це ідеальний час для впорядкування свого способу життя. Крім того, це дуже насичений подіями час для творчих захоплених людей.

Діва

Діви мають виключно вдалий тиждень для вибудовування партнерських відносин. Ті, хто перебувають у шлюбі, можуть помітити позитивні зміни у поведінці партнера. Ваші стосунки можуть переживати щось на кшталт другого народження. Ви можете по-новому поглянути на партнера та відкрити багато позитивних якостей, які раніше чомусь не помічали. Тиждень сприятливий для зміцнення відносин у сім’ї. Причому вам не доведеться вести довгих розмов – порозуміння прийде саме, якщо ви, разом із членами сім’ї, займетесь якимись спільними справами, наприклад, зробите генеральне прибирання чи косметичний ремонт. Також це чудовий час для залучення інших людей до вирішення деяких питань, які для вас є важливими. У цьому сенсі ви зможете ефективно використовувати наявні у вас ділові та дружні зв’язки, а також набути нових корисних зв’язків. Успішно вийде відкласти гроші, короткі подорожі відбуваються без ускладнень.

Стрілець

Стрільцям цього тижня зірки радять максимум уваги приділяти сімейним питанням. Цього тижня у вас складаються сприятливі обставини для врегулювання важливих господарсько-побутових та сімейних питань. Активніше обговорюйте з домашніми справи з благоустрою житла, і ви знайдете в їх особі не лише схвалення, а й реальну практичну допомогу. Добре займатися окрасою квартири, щоб зробити умови проживання більш затишними та комфортними. Поліпшуються стосунки із близькими родичами, батьками. Можливо, до вас до будинку прийдуть гості з-поміж друзів родини. Це чудовий час для домосидів та домогосподарок, які зосереджені на впорядкуванні своїх житлових умов. Можна розпочинати дрібний ремонт, який можна встигнути завершити протягом цього тижня. Ви зможете краще контролювати свої контакти та спрямовувати свої зусилля на практично корисні справи.

Риби

Риби цього тижня можуть чудово вписатися в соціум і користуватимуться загальною любов’ю та підтримкою оточуючих. Ваш авторитет помітно зросте, і це дозволить вам легко досягати поставленої мети. Посилюється ваш потяг до знань, ви зможете швидко просуватися у навчанні, особливо у вивченні іноземних мов. Гарний час для подорожей, знайомства із життям інших країн та народів. Намагайтеся діяти самостійно в будь-яких ситуаціях, і удача супроводжуватиме вас. Ви вчините правильно, якщо використовуєте цей тиждень для свого особистого розвитку. Добре навантажувати свій інтелект навчанням, ставити перед собою завдання вивчити щось важливе, що має стати вам у нагоді в майбутньому. Рекомендується скласти собі план фізичних тренувань. Вам буде небайдуже, як ви зовні виглядаєте і як вас оцінюють оточуючі, адже одним із завдань цього тижня є набуття гарної фізичної форми та привабливої ​​зовнішності.

You cannot copy content of this page