Рая працювала у клінінговій компанії. Одного дня взяла чергове замовлення і зникла. Шукали ми її усім офісом, а коли знайшли очам не повірили

Я досить довго працюю у клінінговій компанії і нам досить часто доводиться виїжджати до клієнтів додому.

І ось в один прекрасний день надійшло замовлення від одного дядечка. Він хотів, щоб до нього приїхали прибрати, навести блиск, ну, і заодно почистити його килими, яких було кілька.

Зголосилася на замовлення моя подружка Рая. Вона зібрала все необхідне і поїхала на чистку килима та прибирання квартири. Звична справа для нас. Наступного дня зранку в офісі я її не застала, подумала, що вона уже на черговому замовленні. Я теж поїхала у справах. У підсумку, до вечора, повернувшись бачу, що весь офіс “на вухах”, як то кажуть.

Виявилося, що Рая з учорашнього дня не виходить на зв’язок, телефон її вимкнений, та й видаткові матеріали вона не повернула на склад. Історія набувала кримінального відтінку. В моїй уяві малювалася картина: Рая чистить килим, в цей час клієнт її того, а потім вивозить в цьому ж килимі в ліс. Я просто не знала, що вже й думати.

Ми підключили поліцію, приїхали до замовника. Дзвонимо у двері. І нам відчиняє… Рая, щаслива Рая з чашкою кави в руках.

Читайте також: Ввечері Максим напився і написав лист другові Анатолію, в якому повідомив, що з островів вони повернулися сьогодні з Тонею разом. І що Тоня не зберегла вірність Анатолію. А потім попросив вибачення у друга за те, що так вийшло. Навіть з часом зізнатись в тому, що оббріхав дівчину Максим не наважився

Виявляється, між ними спалахнула іскра. Чоловік відразу ж запропонував їй переїхати до нього, зробив пропозицію і це все за один день!! Ви можете собі це уявити?! Це, як в якомусь романі або мильній опері. Через місяць ми вже всім офісом гуляли у них на весіллі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!