Реальна біла смуга наступила! Цим знакам буде все складатися лише на їхню користь

Овен

Місяць буде смугастим, як шкіра його господаря Тигра. Аж до березня, поки Венера перебуватиме у знаку Козерога, ти відчуватимеш, що тобі «тісно» у стосунках, захочеться більше свободи.

Період кохання та абсолютної гармонії, коли не хочеться нічого міняти. Можливо, не виправдає сподівань на нього в плані романтики, зате буде дуже успішним для кар’єри. Натомість стане справжнім «оксамитовим сезоном» для стосунків.

Рак

У першій половині місяця приводом для конфліктів стануть навіть побутові дрібниці. Від суперечок, що виникають на порожньому місці, буде по-справжньому спекотно – як, втім, і примирень.

Зате середина лютого – дуже гармонійний та щасливий період, у якій твої стосунки можуть вийти на новий рівень: можлива пропозиція, рішення жити разом чи навіть завести дитину.

Козеріг

На початку місяця особисте життя відсунеться на другий план – надто багато проектів потрібно втілити, тому час на половинку виділятиметься за залишковим принципом.

Проте середина буде справжньою, з повінь почуттів та задоволень. Кохана людина зробить тобі приємний сюрприз, а кінець місяця буде затишним, домашнім. Особливо яскраві події принесуть періоди затемнень.