fbpx

Рейтинг кращих кoxанoк за знаком Зодіаку

Іноді ми задаємося питанням, чому розумниця і красуня, з кар’єрою, роботою і власним житлом не може влаштувати своє особисте життя, а дівчина, в якої немає нічого примітного – цілком в цьому сенсі щаслива. «Не родись вродливою», зітхнувши згадуємо ми в такому випадку народну мудрість. Якщо ви досить спостережливі, то напевно помітили, що людям одного і того ж знака Зодіаку притаманні деякі спільні риси характеру і темпераменту і це не можна не враховувати при виборі своєї другої половинки.

Зрозуміло, часто буває, що в парах поєднуються люди зовсім не схожі один з одним на перший погляд, але насправді їх ріднить дуже багато. Якщо у людей сильно відрізняється світогляд, погляди на свій життєвий шлях, захоплення і темперамент, роман між ними цілком можливий, а ось тривалі міцні стосунки – велика рідкість. Любовний темперамент – дуже важлива складова щасливих стосунків. Найважливіше, щоб ваша думка з цього приводу і ваші темпераменти збігалися. Сьогодні ми поговоримо про те, що думають з цього приводу астрологи.

12-е місце: Риби

Риби, мабуть, найглибший і романтичний знак Зодіаку. Їх багатий внутрішній світ зачаровує і затягує наче у вир. При цьому Рибки дуже вимогливі до партнера: він повинен бути настільки ідеальний, що з’являються сумніви, чи існує такий еталон в реальності.

Щоб завоювати серце жінки-Риби, чоловікові доведеться проявити чудеса фантазії і терпіння. А потім виявиться, що вона взагалі чекала від нього зовсім іншого. З огляду на те, що Риби самі не завжди знають, чого хочуть – це цілком можливо. Маленька порада: не дійте прямолінійно, Риби просто обожнюють все, що пов’язано з містикою.

11-е місце: Діва

Для педантичних Дів головне, щоб все було за правилами. Вони ніколи не вступлять у стосунки в не ідеальній обстановці з малознайомим партнером. Найважливіше для них – духовна близькість. Задовольнити Діву  буває досить непросто. Але оскільки все повинно бути за правилами, кохання має приносити задоволення.

10-е місце: Козеріг

До любощів Козероги ставляться виключно практично. Вони в житті повинні бути, а значить потрібно внести їх в щоденник, десь між робочою зустріччю і курсами англійської. І як і все інше, в її житті конання має бути виключно на вищому рівні, інакше навіщо взагалі витрачати на це час. Тому вимоглива до партнера, але і сама намагається не вдарити обличчям в бруд.

9-е місце: Рак

Найважливіше для Жінок-Раків – домашній затишок і сімейне вогнище. Тому витрачати час на одружених чоловіків і затятих холостяків вона не має наміру. Завоювати її можна виключно щирими почуттями і серйозними стосунками. Кожен чоловік проходить серйозний кастинг перш, ніж буде допущений. Але вже якщо вам вдалося пройти цей квест, вона в боргу не залишиться, забезпечивши не тільки чудове кохання, але і відмінний сніданок.

8-е місце: Телець

Найбільше Жінка-Телець цінує конкретику. Вірші під місяцем і всі ці рожеві усі-пусі – не для неї. Подарованого вами плюшевого ведмедика вона влучно закине подалі на шафу, не розуміючи навіщо ви витратили гроші на цю непотрібну річ. Також ставиться і до любощів: в усьому повинен бути комфортно, неквапливо і грунтовно. І не дай Бог, після всього ви відвернетеся до стіни і захропе. Навіть якщо ви займалися цим п’ять годин поспіль, час і сили на гідне завершення просто зобов’язані знайти.

7-е місце: Лев

Часто для Левів важливо не те, що відбувається насправді, а як це виглядає з боку. Відносини з Левицею нагадують театр одного актора і ви просто зобов’язані оцінити її неперевершений талант. У мистецтві спокушання Левиці немає рівних.

Домогтися цю жінку можна за допомогою компліментів і обов’язково дорогих подарунків. При цьому вона не меркантильна і не корислива, дорогий подарунок – свідоцтво того, що ви розумієте, що маєте справу з королевою і досить її цінуєте. При цьому пестощі як такі Левиця бувають не дуже цікавими. Правда, вони цього ніколи не продемонструють, зображуючи в ліжку дику кішку, адже ви повинні розуміти, що вона найкраща у всьому.

6-е місце: Водолій

Чари, романтика і чисті щирі стосунки. Водолія важливо зацікавити, а потім постійно дивувати. Найстрашніше для нього рутина і повсякденність. Плoтськi втiхи не є важливими у стосунках, хоча і пуританкою назвати її досить складно. Цією жінкою керує миттєвий порив, вона не постійна і в цьому криється секрет її чарівності. При всій своїй мінливості Водолії моногамні і часто закохуються один раз і на все життя.

5-е місце: Овен

Неймовірно темпераментні, але при цьому вперті й імпульсивні. Чоловік поряд з такою дамою постійно знаходиться на емоційних гойдалці. Якщо чоловік її зацікавив, вона сама кинеться в бій і відкрутитися йому вже не вдасться. Зазвичай Овни діють настільки рішуче і блискавично, що в себе чоловік приходить тільки на порозі РАЦСу.

4-е місце: Близнюки

У цих жінок прекрасно уживається відразу кілька особистостей, але в кращому випадку їх дві. І зміна іпостасей часом відбувається буквально на очах. Тому, щось планувати поряд з нею абсолютно не реально: щойно вона говорила одне, а тепер зовсім протилежне.

Ревнувати Близнюків заняття досить дурне. Вона все одно викрутитися, а ви будете почувати себе ідіотом. До того ж вони настільки товариські, що їх завжди оточує безліч людей. Кохання із Близнюками справжній марафон, витримати який без належної підготовки під силу не кожному.

3-е місце: Стрілець

Стрільці щиро люблять займатися кохатися. Вони пpиcтpасні і ніколи не імітують, а ще вони з лишком віддячать того, хто приносить їм задоволення. Кохання для Стрільця – відмінний спосіб зняти стрес, а оскільки життя ведуть дуже динамічну, їх у них накопичується чимало.

2-е місце: Скорпіон

Містифікатори і експериментатори. Жінка-Скорпіон завжди готова спробувати щось нове. Дуже чуттєва, вона відчуває найменші відтінки стану партнера. І якщо захоче, зможе подарувати йому неземне блаженство. Ключове в цьому «якщо захоче», адже Жінка-Скорпіон завжди піклуватися виключно про своє задоволення.

1-е місце: Терези

З Терезів вийшла б прекрасна гeйшa. Витончена і вишукана, що володіє приголомшливою eмпaтією і відчуває партнера як саму себе. Дуже прискіплива до об’єкта пpиcтpасті, довго до нього придивляється, перш ніж розкритися. Якщо це сталося, віддає своєму обранцеві себе цілком, рідко змінює партнерів або буває невірна.

Джерело.

You cannot copy content of this page