fbpx

Рейтинг найкращих дружин за знаком Зодіаку: Дружина-сaтaна, нeбeзпечна фyрія і дівчинка-няшка – хто вони?

12 місце — Скорпіон
Неймовірно приваблива, феєрично розумна і запаморочливо гарна панночка-Скорпіон — найгірша в світі дружина. Бо одружитися на Скорпіоні — означає продати себе в рабство.

Безумовно, служити настільки прекрасній пані в чомусь навіть почесно, але є одна проблема: поки будеш притиратися до її складного характеру і навчишся ухилятися від раптових ляпасів, встигнеш заробити лисину, еpeктильну дисфункцію та пенсію по старості. І ось тут-то вона і змінить тебе на гарячого тридцятирічного мачо з вусами.

11 місце — Риби
Одружитися з Рибкою — те ж саме, що завести котика: в будинку буде жити дуже красива істота, яка все життя буде дивитися на тебе як на сумно запашний підсумок тривалого процесу травлення. При цьому Рибки обходяться значно дорожче котиків, а ось користі приносять стільки ж: іноді, якщо Рибка зволить перебувати в гарному настрої, її можна буде взяти на ручки і трохи пом’яти. Може бути, вона навіть помурчить.

І на це муркотіння підсідають, як на важкі нapкотики: з першого разу і назавжди. Бо навіть якщо злізеш з гoлки, життя все одно залишиться порожнім і беззмістовним. Здорово, правда?

10 місце — Лев
Дружина-вітрина і виставка досягнень народного господарства. Якщо народне господарство не напрацювало на каратик в кожне вухо Левиці і на пару каратів на її безіменний пальчик — пиши пропало: важка пазуриста лапа вдарить по цьому самому господарству. Дуже боляче.

І, що ще страшніше, необоротно. У тому сенсі, що розлучитися з Левицею все одно не вийде: теоретично, звичайно, можна, практично — всі інші жінки після шлюбу з Левицею здаються блідими копіями живих людей. А для іншої Левиці дехто тепер занадто вбогий, ха-ха.

9 місце — Стрілець
Дружина-сатана. Чесно попереджає, що їй від чоловіка не потрібно нічого, крім його безсмepтної душі, але ось її, будь ласка, надайте в безроздільне користування. Не те щоб Стрільця дуже цікавить, що в цій самій душі відбувається, просто їй потрібні гарантії на майбутнє.

А спільне майбутнє в розумінні Стрільця виглядає наступним чином: як вона скаже — так і буде. Завжди. Інакше — ось же пункт в контракті — вічно горіти вам в пеклі. Вічно!

8 місце — Близнюки
Близнюки — небезпечна дружина. Є жінки, поряд з якими чоловік бачить себе чудовим героєм, є жінки, поряд з якими чоловік відчуває себе невдахою, а є дівчата-Близнюки. Вони знають, хто він такий насправді.

Прикидатися марно: Близнюки дивляться в саму суть, годують з рук чужих внутрішніх чудовиськ, чешуть за вушком і пускають на диван. Проблема в тому, що насправді мало хто готовий так близько знайомитися зі своїми внутрішніми чудовиськами. А доведеться.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, під якими народжуються найпривабливіші чоловіки: жінки на них буквально вішаються!

7 місце — Овен
Всі знають, що жити з Овном — це як сидіти на вулкані, але мало хто насправді розуміє, заради чого варто так ризикувати дорогоцінними сiднuцями. А ми знаємо: у полум’ї темпераменту Овна можна будь-яку металеву цурку нагріти, трішечки побити, а потім загартувати, і тоді вийде яка-небудь річ — красива і в господарстві корисна.

Власне, приблизно це і відбувається з чоловіками Баранів, і вони, як правило, дуже цим задоволені. Всі до єдиного. Незадоволених Овни в чормет здають на переплавку.

6 місце — Терези
Одружитися з Терезами з усіх боків вигідне підприємство: з одного боку, це та сама «справжня жінка», про яку мріють усі чоловіки: м’яка, ніжна і поступлива дівчина, прекрасна, хоча і дещо нервова господиня, майстерна кулінарка, розумниця, красуня і ceксyальна штучка.

У ті дні, коли Терези схиляються до добра і радості. Що, прямо скажемо, трапляється нечасто. Весь інший час присвячують стpaжданням, скандалам, риданням і поїданню чужих мізків чайною ложечкою. Але і це теж роблять дуже, дуже красиво.

5 місце — Діва
П’ятірку кращих дружин відкриває Діва — не стільки дружина, скільки найкраща подруга і соратниця. Діви переконані, що чоловік і дружина повинні дивитися не один на одного, а в один бік, причому в той, який Діва вибере. Так що бути чоловіком Діви, по одному боку, вкрай вигідно — це як бути альфа-самцем у вовчій зграї: ватажок, звичайно, зовсім не ти, а вовчиця, але формально статус у тебе є. Якщо ти, звичайно, не баран у вовчій шкурі.

4 місце — Телець
Почесне четверте місце дістається Тельцю — жінці, на якій варто одружуватися, якщо ти веселий жебрак розгійдяй. Бо у Тельців є дар — вирощувати з жебраків розгільдяїв, успішних розбишак, але ось веселість, як правило, при цьому кудись губиться. Так що одружитися з Тельцем треба, якщо тобі здається, що тарілка, що летить в твою голову — це дуже весело. Так, і в три тисячі п’ятсот вісімнадцятий раз — так само весело, як в перший.

3 місце — Козеріг
Замикають трійку лідерів Козероги — жінки, які точно знають рецепт сімейного щастя. Елементарно, Ватсон! Ідеальний чоловік повинен одружитися на ідеальній жінці, простіше нікуди, правда? Так що заміж Козероги виходять, керуючись здоровим глуздом і тверезим розрахунком, а не якоюсь там напівміфічною закоханістю.

А потім живуть зі своїм ідеальним чоловіком в любові та злагоді, поки смepть не розлучить їх. Критерії ідеальності ми, мабуть, приводити не будемо: кого Козеріг вибере — ті можуть в дзеркало подивитися, а іншим нічого знати такі жaxливі речі. Спати потім не будете.

2 місце — Водолій
Почесне друге місце дістається Водоліям — тільки і виключно тому, що Водолії не люблять бути першими: до чого прагнути тоді, а? Жінка-Водолій — майже міфічна жінка, головна героїня чоловічих мрій:

вічно юна (дев’яносторічні Водолії вміють сміятися, як першокурсниці); вічно прекрасна, бо темперамент Водоліїв часу непідвладний; вічно дивна, бо Водолій завжди буде жити своїм життям поруч з чоловіком і ніколи не стане жити ним одним. Проблема тут тільки одна: ти сім пар залізних чобіт стопчешь, поки будеш за нею тягатися і нити: «Виходь за мене, ну, будь ласка!»

1 місце — Рак
Панночку-Рака не так-то просто вмовити на заміжжя, але якщо вже вдалося, вона проявить себе у всій красі: вона і розумниця, і красуня, і хазяєчка. Ідеальний будинок, бездоганно виховані діточки, дружить з родичами чоловіка. Завжди підтримає коханого, завжди йому догодить.

Бо сім’я — це головне. Головне, вона сказала! А хто буде нехтувати своїми сімейними обов’язками, того вона візьме сталевою клешнею за деяке місце. І тут, звичайно, можна було б пожаліти, що не одружився на якій-небудь Скорпіонші, але не Можна жаліти. Клац-клац.

Джерело.

You cannot copy content of this page