fbpx

Рейтинг найрозумніших жінок за знаком зодіаку

3 місце — Козеріг З самого раннього дитинства дівчатка-Козероги відрізняються особливою зібраністю, вони досить спокійні і розсудливі. Козероги дуже уважні й серйозні, щоб відволікатися на дитячі пустощі. Коли дівчинка-Козеріг дорослішає, вона оточує себе тільки потрібними людьми, в її вузьке коло спілкування простому смeртному не потрапити.

Зате такі жінки чудово знаходять спільну мову з представниками сильної статі. Можливо, тому що говорять з чоловіками на одній мові . Природа обдарувала Козерогів особливою впертістю, тому вони з легкістю можуть вивести з себе представника будь-якого знаку зодіаку, при цьому не провокуючи конфлікти і скандали.

Успіхів на професійному терені домагаються в досить солідному віці, тим не менше це не заважає жінкам-Козерогам бути одними з найрозумніших жінок.

2 місце — Скорпіон Жінка-Скорпіон — це чоловік у спідниці. Так-так, її жіночність так і віддає чоловічим характером. Життя таких жінок доволі просте, вони володіють незвичайною інтуїцією, що допомагає бачити всіх без розбору наскрізь.

Читайте також: Нeймoвірно рoмантична історія появи культової жувальної гумки Love is

Для Скорпіона розпізнати шахрая — завдання нікчемне, так що маніпуляторам і недоброзичливцям  не минути лиха. До речі, у жінок-Скорпіонів досить мстивий характер , так що краще зайвий раз не виводити їх з душевної рівноваги.

1 місце — Овен Ось він, самий розумний знак серед жінок ! Жінка-Овен з самого дитинства відрізняється палкою проникливістю. Ще з малих років завойовує загальну довіру місцевої дітвори, і цей статус лідера гордо несе по життю. Чоловіків, до речі, це часто б’є по самолюбству, але що ж поробиш Овна це взагалі не цікавить!

Панянки-Овни  витривалі і заповзятливі, з легкістю візьмуться за будь-яку роботу, нехай навіть якщо вона відверто чоловіча. Вражаюче, але є у представниць цього знаку зодіаку пробоїна в броні — вони нестерпно наївні, хоч і намагаються всіма силами не здаватися такими.

Жінки-Овни переконані, що якщо вони не будуть сильними, то з легкістю зламаються під натиском громадської думки. А такого вони вже точно не можуть собі дозволити

Джерело

You cannot copy content of this page