Рекомендації гороскопу на вихідні 12-13 лютого: у ці дні можуть виникати несподівані та дивні ідеї

Овен (21 березня – 19 квітня)

Для досягнення своєї мети Овен має докласти зусиль. При цьому на чиюсь підтримку розраховувати не варто. Спілкування з колегами та партнерами буде складним, виникнуть труднощі з прийняттям чужої точки зору та взагалі усвідомленням того, що потрібно від представника цього вогняного знаку. Натомість повний порядок буде у особистих стосунках – жодних суперечок та повна гармонія.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець багато сприймає не так, як треба, помиляється і робить неправильні висновки. Перш ніж щось зробити, він має спокійно вивчити ситуацію. У такому разі напевно вдасться знайти несподіване і дуже просте вирішення питання.

У стосунках з оточуючими можливі складнощі, але вони будуть корисними як необхідна умова для народження істини. Телець зможе глянути на себе збоку і зрозуміти, що не в нього одного в голові бувають світлі думки. Уважними цими днями треба бути при оформленні документації, особливо фінансової.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюкам знадобиться обережність. Довіряти тому, хто багато обіцяє, також не варто. Будь-яке рішення має бути виваженим, щоб воно не призвело до втрати фінансів. З рештою в ці дні все буде добре, нові ідеї виявляться корисними для роботи та творчості.

Багатьом Близнюкам прийде розуміння того, чого вони насправді чекають від життя, і це буде дивно, адже досі їхні прагнення були зовсім іншими. Цими днями можливі сюрпризи, хоч і невеликі, але приємні.

Рак (22 червня – 22 липня)

Напружений день. Має бути протистояння з противником, причому перевершуючим за силою самого Рака. Здаватися в жодному разі не варто, тому що перемога можлива.

Більше того, вона стане початком великих та позитивних змін у житті представника цього знаку. Вдалими в ці дні будуть візити до чиновників, походи до державних установ, оформлення документації. Вечори будуть спокійними, із радісними новинами.

Лев (23 липня – 22 серпня)

З ранку рекомендується спілкування та обговорення нагальних планів. Спілкуватися можна не лише на робочі теми, а й про особисте, про політику і навіть долю всього людства. Просто астрологічні характеристики говорять про те, що в цей час Леву буде дуже просто даватися будь-яке спілкування, він зможе порозумітися з усіма, і навіть з тими, у кого думка діаметрально протилежна.

А ще Лев у ці дні здатний примирити тих, хто давно у сварці, і йому будуть дуже вдячні за це. Ближче до вечора Леву краще усамітнитися і в спокійній обстановці подумати про досягнення своєї мети.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

З ранку буде нелегко: Дів чекають суцільні перешкоди на шляху до будь-якої мети, ще й недоброзичливці у всьому заважатимуть. Складно буде стримати емоції, але Діва не дасть волю негативу і чудово себе контролюватиме.

Погано і з фінансами: вони, як за помахом чарівної палички, будуть кудись подітися. Пощастить цьому знаку Зодіаку після полудня. Все стане на свої місця, і думки у тому числі. Діва позбавиться своїх помилок, тривог і марних надій. До неї повернуться впевненість та авторитет серед оточуючих.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Дні слід провести з толком, тоді і будуть досягнуті цілі, яких Терези давно прагнули. Знадобляться фантазія, надійні союзники та комунікабельність, необхідно акуратно поводитися з документацією. У другій половині дня потрібно відпочити у комфортних умовах та бажано поруч зі своєю половинкою.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Ці вихідні дні для Скорпіона вранці виявляться повними складнощів. Астрологічні характеристики вказують на те, що реальність буде зовсім не такою, якою є Скорпіон. Тому від прийняття будь-якого важливого рішення цими днями точно слід утриматися. Планувати зранку нічого не рекомендується. Доля усміхнеться цьому знаку у другій половині дня вдалими збігами та несподіваними подарунками.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Дні для Стрільця будуть плідними. Йому вдасться будь-яка задумка, буде багато хороших збігів, завдяки яким будь-які питання вирішаться миттєво. Такий стан справ викличе у оточуючих повагу до Стрільця і ​​він матиме нових друзів і союзників.

У ці дні корисно розмірковувати про важливі цілі та довгострокові проекти. Стрільці будуть приємно вражені своїми можливостями, про які раніше не підозрювали, і вони виявляться дуже корисними.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Представникам цього знаку Зодіаку рекомендується фантазувати та взагалі виходити за рамки звичного спілкування. Дні підходять для планування майбутнього. Особисті стосунки будуть гармонійними, варто приділити час старшим родичам.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Не варто дуже серйозно ставитись до подій цих днів. Складнощі вирішаться самі собою, а багато хто з них виявляться абсолютно неважливими. На поради оточуючих сьогодні краще не зважати, прислухаючись виключно до своєї інтуїції.

Риби (19 лютого – 20 березня)

З ранку можлива низка неприємностей, але згодом вони виявляться несуттєвими. Важливо зберегти дружні стосунки з усіма та не посваритися до полудня. До вечора будь-яке спілкування без жодних складнощів, тому важливі питання обговорювати краще саме в цей час дня. Від покупок сьогодні варто відмовитись – вони виявляться марними.