Ретроградна Венера з 19 грудня по 29 січня: ось як зміниться життя знаків Зодіаку в цей період і що потрібно зробити для щастя

Венера, планета кохання, стосунків та фінансів, розвертається у ретроградний рух 18 грудня 2021 року та пробуде у ньому до 29 січня 2022 року. Ось як зміниться життя Знаків Зодіаку в цей період і що потрібно зробити для щастя.

Овен

Венера розвернеться у 10 секторі гороскопу і фокус уваги Овнів сконцентрується на питаннях кар’єри та соціального статусу. Астролог рекомендує підійти з розумом до вирішення поставлених завдань, не боятися сміливих рішень і змінювати цілі, якщо цього вимагатиме ситуація.

Овни можуть змінити роботу або графік, а також розпочати власну справу, яка раніше була у розробці, а також переглянути бюджет та знайти спосіб залучити гроші.

Телець

Управитель Тельців Венера буде у 9 секторі гороскопу. Увага буде зосереджено на міжнародних справах, пов’язаних із переговорами, оформленням документів чи очікування відповіді. Астролог рекомендує не поспішати з прийняттям відповідальних рішень і не забувати, що вплив ретроградної планети може вимагати додаткових витрат.

Близнюки

У Близнюків Венера буде у 8 секторі фінансів. Це означає, що Близнюки можуть вкладати свої кошти, перефінансувати кредити чи очікувати на виплати. Вплив ретроградної планети позначатиметься і на близьких стосунках, коли Близнюки можуть відновити стосунки з колишніми партнерами або приймати рішення про те, щоб припинити спілкування.

Рак

Ретроградна Венера у 7 будинку гороскопу впливатиме на сферу кохання, стосунків та шлюбу. Раків чекають серйозні зміни, пов’язані з початком стосунків або почуттями, що раптово спалахнули. Астролог рекомендує не поспішати з прийняттям рішень та добре обміркувати свої дії, щоб не помилитись із вибором. Не виключено, що на Раків чекає довгоочікуване одруження.

Лев

Вплив ретроградної Венери у 6 секторі гороскопу звертатиме увагу Левів на сферу роботи. Таке положення планети може змусити Левів щось переробляти, повертатися на місце роботи. Не виключено, що Леви вирішать відмовитися від великого навантаження, змінити роботу або переглянути свій графік, виключивши деякі проекти, які забирають сили та енергію.

Діва

Вплив ретроградної Венери в 5 секторі гороскопу приковуватиме увагу Дів до кохання та стосунків. У цей час важливо бути обережними із прийняттям відповідальних рішень. Проте при правильному підході та вмінні оцінювати себе Діви зможуть залучити удачу в особистому житті, розірвати токсичні прив’язки, що заважають щасливому життю. Також ретроградна планета вплине на повернення до минулого, і Діви зможуть набути комфорту.

Терези

У Терезів Венера буде в 4 секторі гороскопа, який відповідає за справи та домашні обов’язки. У цей період Терези зможуть зайнятися облаштуванням свого житла, завершенням або продовженням ремонту, переїздом або перестановкою меблів. Справ буде в надлишку, тому астролог рекомендує економити сили та планувати відносини з паузами для відпочинку.

Скорпіон

Венера у 3 секторі гороскопу відповідає за нові знайомства та контакти. Це можуть бути романи, у тому числі і на відстані, набуття важливих зв’язків і набуття вірних друзів. Астролог рекомендує не відмовлятися від поїздок, а також не робити угод, поки не буде повної впевненості. Скорпіонам важливо уникати фінансових угод, щоб не втрачати накопичень, піддавшись впливу.

Стрілець

Венера у другому секторі гороскопа торкнеться фінансової складової життя. Стрільцям необхідно зосередитись на справах, пов’язаних із отриманням прибутку, проте отримати нагороду за працю вдасться після 29 січня. У період ретроградної Венери астролог рекомендує ще раз звіритися з планами, виконати роботу над помилками і продовжувати розпочате, щоб досягти успіху у справах.

Козеріг

Венера в 1 секторі гороскопу дає красу, гарний настрій та можливість змінитись зовні. Козероги зможуть змінити спосіб життя, не лише переглянути плани, а й покращити себе. Під час ретроградної Венери можливі зустрічі з минулого, до яких потрібно бути готовим на 100%, Козероги повинні бути впевнені в собі, щоб подолати випробування.

Водолій

У Водоліїв Венера буде в 12 секторі усамітнення, коли представники Знаку зможуть працювати дистанційно. Комфорт буде на першому місці, тому Водоліям важливо прислухатися до себе та своїх потреб, щоб робота приносила не лише добрий дохід, а й задоволення. Не виключені контакти з діловими партнерами з-за кордону, коли Водолії розширюватимуть бізнес та шукатимуть нових інвесторів.

Риби

У Риб ретроградна Венера буде в 11-му секторі спілкування. Риби можуть відновити стосунки з друзями минулого або зійтись з колишніми партнерами . У період ретро-Венери добре займатися підготовкою до заходів, а також наймати нових співробітників у свій бізнес. Астролог рекомендує Рибам зайнятися поліпшенням, переробляти бізнес-плани з огляду на ситуацію і йти в ногу з часом.