Ретроградний Меркурій втрутиться у найромантичніше свято року? Який сценарій підійде для вечора із коханим?

Овен

Якщо хочеш більше романтики у стосунках – покажи приклад. Заплануй вечерю при свічках та зроби відео із спільними спогадами до Дня Святого Валентина. Партнер порадує також у відповідь – навіть якщо він буде не таким «поетичним», тобі напевно сподобається.

Телець

Ретроградний Меркурій всіляко засмучуватиме комунікації – тому менше слів, більше дій. Валяйтеся вдома в ліжку, годуйте один одного, вибирайтеся потанцювати – створюйте романтику і не скочуйте в образи та претензії.

Близнюки

Ретроградний Меркурій буде з нами до 13 лютого. Близнюки найбільше схильні до негативних впливів цього астроявлення, так що всі скільки-небудь важливі справи краще перенести на другу частину місяця.

Рак

Спробуй буквально познайомитися наново зі своїм чоловіком – організуй вечір спогадів із прогулянкою по знакових для вас чи просто для нього місцях. Не ставтеся один до одного як до давно прочитаної книги – адже стільки цікавих сторінок залишається пропущено.

Лев

Хоча б один вихідний відключай телефон. У парі ділитесь новинами, що накопичилися за тиждень, гуляйте, дивіться дурні комедії або серіали і займайтеся будь-яким іншим приємним неробством. Нехай День усіх закоханих буде у вас не раз на рік, а щонайменше раз на тиждень.

Діва

Можливо реакція у відповідь – якщо партнер захоче зробити сюрприз для тебе, постарайся вийти зі своєї зони комфорту і довірити керівництво процесом йому.

Терези

Періодично розлучайтеся – у профілактичних цілях. Зустрічайся з друзями, вибирайся на шопінг, просто візьми каву та прогуляйся на самоті. Це важливо, щоб почути себе та зрозуміти, як вирішити спірну ситуацію.

Скорпіон

Зате неспокійний лютий хороший для тілесних практик і чуттєвих експериментів – напевно ви знайдете набагато цікавіше заняття, ніж з’ясування стосунків.

Стрілець

Сидіти вдвох під пледом – недостатньо яскравий сценарій святкування 14 лютого для Стрільців. План «А» для тебе – романтична подорож. Якщо він не складеться, тоді план «Б» – обмін справді цікавими та значущими подарунками.

Козеріг

Продумай подарунок-сюрприз своєму коханому – нехай це буде щось дороге та із змістом. І не обов’язково приурочувати його до якоїсь дати – 14 чи 23 лютого. Спонтанний сюрприз дасть набагато більше емоцій.

Водолій

У вашій парі все настільки добре, що ви не потребуєте якихось спеціальних свят, щоб демонструвати своє кохання і робити подарунки. Проте постарайся приготувати щось особливе до 14 лютого – не обов’язково дороге та взагалі матеріальне. Сніданок, масаж або чуттєвий танець запам’ятаються надовго.

Риби

Просто будь щаслива – не тому, що тобі співають серенади під вікном, присвячують вірші та встилають простирадла пелюстками троянд. А тому, що ти щиро кохаєш – і це взаємно.