fbpx

Ретроградний Меркурій з 10 травня по 3 червня: що він принесе кожному зі знаків Зодіаку

Вплив ретроградного Меркурія стосуватиметься кожного з нас, тому так важливо заздалегідь знати про те, які справи приведуть до успіху, а від чого краще відмовитися.

Ретроградний Меркурій розвернеться в знаку Близнюків і повертатиметься в знак Тельця. Зміна стихії з інформаційної змінюватиметься на Земну стихію, коли потрібно приймати важливі кроки, змінювати плани та обмірковувати подальші кроки.

Овен

Розворот Меркурія в 3 секторі гороскопа вказує Овнам на необхідність повернення до питань, які вже час закрити. Довгоочікувана розв’язка вже не за горами, тому потрібно докласти зусиль, щоб зібрати необхідну інформацію або документи. Цей період також є хорошим для повернення на навчання або продовження сертифікатів на роботу.

Телець

Меркурій розвернеться у 2 секторі гороскопу, який відповідає за гроші. Тельці повинні бути готові до того, що деякі угоди здійсняться не так швидко, а також переглянути свої витрати. Покупки в цей період можливі, проте купувати найкраще товари за знижками або вживані речі.

Близнюки

Вплив Меркурія в 1 секторі гороскопу говорить про повернення до угод, які були зірвані або відкладені раніше. Астролог рекомендує звернути увагу на стосунки з оточенням, відмовитися від агресії та напору на користь знаходження компромісних рішень. Близнюки також зможуть зайнятися своєю зовнішністю: повернути колишній стиль та образ.

Рак

Меркурій у 12 секторі гороскопу символізує завершення минулого, а занчить, Ракам доведеться відмовитися від чогось, щоб звільнити місце для нової енергії. Це можуть бути стосунки, які зжили себе, непотрібні речі чи справи, які більше не мають жодного значення для майбутнього.

Лев

Розворот Меркурія в 11 секторі гороскопу говорить про проблеми з інформацією, яка може зникнути через стрибок напруги, вірусну атаку або інші зовнішні фактори. Астролог радить не панікувати, якщо доведеться переносити зустрічі або угоди – за цей час вдасться усунути недоліки.

Діва

Меркурій розвернеться у 10 секторі гороскопу, який відповідає за справи та роботу. Зміни будуть пов’язані з місцем роботи, і Діви повинні бути готовими до прийняття нових рішень, змінивши підхід до справ. Цей час вдалий для продажу, переоцінки товарів у бізнесі та тимчасового повернення на колишньої посади.

Терези

Меркурій у 9 секторі гороскопу приковує фокус уваги до освіти. Це означає, що Терези зможуть перескласти іспити або відновитись на своєму факультеті, проходити співбесіди для отримання візи або відновити переговори із закордонними партнерами. Терезам важливо відмовитися від ризику і не поспішати з прийняттям важливих рішень.

Скорпіон

У Скорпіонів Меркурій розвернеться у 8 секторі гороскопу, який відповідає за фінанси та облік. Представники знаку повинні бути готові до того, що для оформлення угод знадобиться час та додаткові документи. Відсутність поспіху та увага до дрібниць убережуть від помилок та невірних рішень.

Стрілець

Розворот Меркурія в 7 секторі гороскопа вказує на питання, пов’язані зі стосунками. Це може бути відновлення зв’язку, переговори з партнерами у питаннях, пов’язаних із розлученням та поділом майна. Також Стрільців чекають обговорення справ та роботи з колишніми товаришами по службі або начальством.

Козеріг

Меркурій у 6 секторі гороскопу символізує повернення на колишню посаду, переговори з начальством, переробку проектів. Козерогам належить вирішити чимало важливих питань та визначитися з напрямком шляху. Не помилитися і не зайти в глухий кут допоможуть вправи на концентрацію уваги.

Водолій

Меркурій розвернеться у 5 секторі гороскопу, закликаючи приділити увагу підростаючому поколінню, і навіть питанням, що з початком стосунків. Тут вплив Меркурія може знову звести колишніх партнерів чи дати любовний трикутник. Водолії мають бути пильні, щоб не прийняти рішень, про які доведеться пошкодувати у майбутньому.

Риби

Меркурій розвернеться у 4 секторі гороскопа. Фокус уваги Риб буде прикутий до місця проживання, а значить, доведеться вирішити питання, пов’язані з переїздом, збиранням документів на іпотеку або обмін житлової площі. Астролог рекомендує повернутись до питань, відкладених раніше, щоб визначитися з подальшим напрямком дій.

You cannot copy content of this page