Ретроградний Меркурій з 27 вересня по 18 жовтня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Меркурій в кінці вересня розвернеться в зворотний рух, і цей період буде важливим для всіх знаків Зодіаку. Про те, які події відбудуться в житті, що потрібно робити, а від чого краще відмовитися, розповіла відомий астролог Анжела Перл.

Меркурій відповідає за комунікації, і в моменти ретроградного руху енергетика планети змінюється, сповільнюючи все на своєму шляху.

Овен

Меркурій в 7 домі відносин, партнерства і шлюбу вказує на можливість повернення в минуле, возз’єднання з близькими, примирення після великих сварок. Овнам астролог рекомендує готуватися до угод, планувати і продовжувати будь-які договори, але відмовитися від підписання нових документів, якщо є сумніви.

Телець

У Тельців Меркурій буде в 6 домі здоров’я. Астролог радить продовжувати лікування, повертатися в відвідувані раніше санаторії, але при цьому відмовитися від планових операцій, якщо їх можливо перенести на більш пізній термін. Хороший цей період і для ремонту техніки: від дрібних домашніх гаджетів до автомобілів.

Близнюки

Меркурій в 5 домі дітей дає замкнутість, коли діти розвиваються повільніше і вимагають підвищеної уваги. Близнюки можуть зіткнутися з проблемами в спілкуванні з підростаючим поколінням. Астролог вказує і на можливе возз’єднання, коли дорослі діти повертаються в гості або на постійне проживання.

Рак

Меркурій в 4 домі говорить про прекрасну можливості для завершення ремонту, заміни меблів і переробок. Астролог радить набратися терпіння, щоб в разі зриву планів не зробити імпульсивних дій, що ведуть до сварок. У період ретроградного Меркурія важливо відмовитися від покупки техніки, щоб не придбати неякісний товар.

Лев

Меркурій в 3 домі гороскопа, який відповідає за спілкування. Леви зможуть відновити спілкування з людьми з минулого, продовжити переговори і обговорювати раніше відкладені питання. Леви зможуть зайнятися переробкою документів, змінювати плани, що стосуються поїздок, а також відправлятися в заплановану раніше подорож.

Діва

У Дів Меркурій буде в 2 домі грошей і ресурсів. Астролог радить зайнятися вирішенням фінансових питань: відновлювати контракти, повертатися з декрету на колишню посаду, збирати інформацію. Дівам важливо вирішувати питання самостійно, щоб знайти фінансову стабільність.

Терези

Меркурій в 1 домі гороскопа вказує на зміни, коли Терези будуть шукати баланс і рівновагу, планувати і готуватися до чогось важливого. У цей період астролог рекомендує зайнятися своєю зовнішністю: знову повернутися до старого стилю, відновити дієту або продовжити фізичні вправи після перерви.

Скорпіон

Меркурій в 12 домі гороскопа вказує на те, що пора позбутися минулого. Скорпіони зможуть поставити крапку в раніше відкладених питаннях, закрити двері свого минулого і розібратися з усіма ситуаціями, які тягнуть назад і заважають розвиватися. Цей період буде досить важким, але подолати його доведеться самостійно.

Стрілець

11 дім гороскопу, в якому буде ретроградний Меркурій, вказує на зустрічі з минулого. Стрільці зможуть побачитися з друзями, а також відновити спілкування з людьми, зв’язок з якими був раніше загублений. Не виключено відновлення групових занять або ведення груп за інтересами.

Козеріг

Меркурій в 10 домі гороскопа вказує на статус, кар’єру і досягнення. Козероги можуть поміняти плани на роботу, відкласти якісь з проектів, почекати зі звільненням. Вплив Меркурія програється на діловій сфері, тому Козерогам важливо бути уважними і не квапити події.

Водолій

Меркурій в 9 будинку, що відповідає за освіту та закордон, вказує Водоліям на перездачу будь-яких іспитів, зміну навчального плану, а також на можливість проявити себе в навчанні після тривалої перерви. Не виключено, що Водолії відправлятися в далеку подорож, і астролог рекомендує бути пильними, щоб не переплутати дати.

Риби

Ретроградний Меркурій буде в 11 будинку, який відповідає за фінанси. Риби зможуть збирати документи, переоформляти їх, робити рефінансування або отримувати позичені раніше кошти. Астролог радить Рибам уважно вивчати документи, щоб виключити фінансові труднощі в подальшому.