fbpx

Ретроградний Уран до 31 грудня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Планета рухатиметься у зворотному напрямку з 20 серпня по 31 грудня.

Овен

Як би вам не хотілося, але вибір робити доведеться. “Зараз або ніколи” – девіз майбутнього півріччя. Якщо ви злякаєтеся і не зважитеся щось робити, всі ваші прагнення повернуться до початкової точки.

Телець

Будьте уважні – серед вашого оточення предостатньо лицемірів. Вчіться виявляти лестощі і не довіряйте всім підряд – люди “вішають локшину”, нехай і вельми переконливо.

Близнюки

Вам захочеться переїхати, змінити житло або спосіб життя. Можете піддатися імпульсу, але врахуйте, що незабаром повернетеся назад – райдужні перспективи виявляться такими тільки у вашій голові.

Рак

У період ретроградного Урану представникам водного знака захочеться проявити лідерські якості. Не зупиняйте себе – навіть якщо вибрані компанії розваляться, его своє ви потішити зможете.

Лев

А ось темпераментні Леви, навпаки, будуть змушені віддати кермо влади в чужі руки. Не переживайте – все відбувається на краще. Можете втішити себе тим, що рішення це прийняли ви і інших варіантів не було.

Діва

Неприємності будь-якого масштабу, які обрушаться вам на голову регулярними порціями, не повинні вибивати вас з колії. Навпаки, те, що відбувається – відмінний привід, щоб розвинути самостійність і креативність у вирішенні проблем.

Терези

Постарайтеся встояти на ногах – різкі зміни можуть збити вас зі шляху. Ні в якому разі не залишайтеся на самоті і не шкодуйте себе, інакше зухвала планета повернеться до вас не кращою своєю стороною.

Скорпіон

Уран благоволить норовливим Скорпіонам, тому зміни у вашому житті виявляться кардинальними: розставання, звільнення, зміна місця проживання. Не засмучуйтеся – вас позбавляють від баласту, який тягне вас назад.

Стрілець

Шлях до успіху (який вам забезпечений) тернистий і нелегкий. Будьте уважні, поки йдете вгору – будь-яка необдумана дія або в серцях сказане слово може стати причиною краху ваших надій.

Козеріг

Представники земного знаку пристосуються до змін ззовні, а ось всередині залишаться такими ж. Астрологи вважають, що саме в цьому проблема впертих Козерогів – поки не зміните себе, нічого не буде “добре”.

Водолій

Творчі і непостійні Водолії, нарешті, усвідомлюють, що третина ваших знайомих – люди-флюгери. Розраховувати на них не можна, довіритися – теж, а енергію вони витягають постійно. Якщо ви знайдете в собі сили розчистити простір – буде чудово.

Риби

Знатні флегматики, які часто стають жертвами власної ліні, цього разу повинні взяти себе в руки. Дивіться в обидва по сторонах – життя постійно дає вам шанси. Пропустите – самі винні.

You cannot copy content of this page