fbpx

Ревнощі можуть породити проблеми: 5 знаків Зодіаку, яким цього літа особливо потрібно попрацювати над стосунками

П’яте місце

Правлячою стихією Стрільця є вогонь. Він відповідає за темперамент, запальність і гарячність. Представники цього знака можуть довго терпіти, не показуючи ревнощів, проте накопичувальний ефект рано чи пізно дасть про себе знати. Тоді, кажуть астрологи, партнеру Стрільця мало не здасться.

Четверте місце

Коли Овен ревнує, то приховувати цього точно не стане. Якщо у представника знака з’являться сумніви у вірності партнера, Овен засипле його докорами і звинуваченнями. Але народжені під цим знаком відхідливі і швидко забувають образи. Після сварки, як правило, вони шкодують про те, що наговорили зайвого.

Третє місце

Леви неймовірно горді: якщо вони уловлять хоча б натяк на невірність близької людини, миритися з таким станом речей вони не будуть. Представникам знака важливо відчувати і чути, що вони єдині і неповторні. Щоб втихомирити ревнощі Лева, партнеру необхідно задіяти дар переконання, кажучи безліч приємних слів і демонструючи щирість почуттів.

Друге місце

Навіть найбільш безневинний комплімент на адресу іншої людини може бути розцінений Скорпіоном як зрада. Представник цього знаку – однолюб, і такої же відданості він вимагає від партнера. Скорпіону категорично не подобається, якщо кохана людина вирішує провести час без нього. Скорпіон здатний ревнувати навіть до досягнень і відряджень.

Перше місце

Найбільш ревнивий знак Зодіаку, на думку астрологів, – це Риби. Насправді представники цього знака вкрай емоційні і чутливі, вони непередбачувані, з цієї причини ревнощі можуть виникнути навіть з найбільш несподіваних приводів. Настрій у Риб змінюється дуже стрімко, більш того – вони схильні перебільшувати і проявляти недовірливість. Ситуацію ускладнює ще й те, що Риби не особливо впевнені в собі, а будь-яке відхилення партнера від стандартної поведінки може розцінюватися як невірність.

You cannot copy content of this page