fbpx

Рік трьох двійок: чим 2022 рік стане особливим для кожного і які таємниці розкриє

2022 рік Водяного Тигра є роком глобальних і ключових подій, роком великих змін. Він дуже особливий. Що робить його таким? Це «кругле» число року, що складається з трьох двійок: 2022. І рідкісна космічна подія за силою і впливом: парад шести планет, який відбудеться 12 червня 2022 року.

Відразу 5 великих планет – Юпітер, Венер, Нептун, Марс і Сатурн, а разом з ними і Місяць – після тривалого зближення в цей день вишикуться в чергу, провокуючи зміни і глобальні події на Землі.

Можна сказати точно: прийдешній рік Тигра запам’ятається нам надовго. Гороскоп стверджує, що як на глобальному геополітичному рівні, так і в житті кожного з нас 2022 рік буде наповнений яскравими ключовими і поворотними моментами, важливість і доленосність яких нам доведеться усвідомити на довгі роки.

Що ще обіцяє нам гороскоп і кому Тигр буде протегувати в 2022 році? Яких тенденцій року можна очікувати, і якої лінії поведінки слід дотримуватися, щоб досягти успіху? Що означають три двійки в числі року?

2022 рік – рік трьох парних розрядів

Збіг трьох однакових цифр – це сильне поєднання, яке впливає на ситуацію в житті кожного. Наступного разу три двійки повторяться тільки в 2202 році! Поєднання трьох двійок в нумерології вказує на те, що 2022 рік стане часом «проростання» ідей: в цей період можна не тільки створити ідею, але і сміливо починати її реалізовувати. Якщо у вас є потенціал, який ви не змогли розблокувати, Тигр дасть вам точку зростання, якої вам не вистачало! Це не означає, що це схоже на годинник, але не забувайте китайську приказку: “Якщо ви спіткнулися і впали, це не означає, що ви йдете неправильним шляхом”.

Тренди року Тигра в гороскопі 2022

“Той, хто м’яко крокує, піде далеко на своєму шляху”, – говорить китайська мудрість. Дійсно, покровитель 2022 року Тигр рухається до своїх цілей на м’яких лапах, але завжди готовий стрибнути у вирішальний момент. Ось якою повинна бути ваша тактика, якщо ви прагнете до успіху: почекайте, підготуйтеся, а коли на цей час настане, дійте агресивно і швидко.

Тигр – знак з чоловічою енергією Ян. Якщо Бик терпляче пішов шляхом, прокладеним Щуром, тигровий бунтар буде шукати свої власні маршрути. Як і будь-який представник сімейства котячих, він надзвичайно цікавий і любить експерименти. Ось чому ми не застраховані від несподіваних поворотів у житті. З огляду на розміри «кішки», можна припустити, що багато сюрпризів будуть мати глобальний характер і призведуть до великих змін.

Хороша новина: замінивши трудоголіка Бика, цінитель життєвих задоволень Тигр постарається зробити життя кожного з нас більш приємним і цікавим. Правитель року не бачить нічого ганебного в бажанні розваг і комфорту – коли йому добре, він сам любить грати і вбиратися.

Кому пощастить у рік Тигра

2022 рік – час мужності. Не бійтеся змагатися, не соромтеся “показати кігті”. Тигр віддає перевагу енергійним людям, тому якщо ви щиро вірите у свої ідеї, він дасть вам сили і удачу для їх реалізації. Мисливець за своєю природою Тигр готовий допомогти іншим «хижакам»: безнадійно закоханим, готовим боротися за серце близької людини, кар’єристам, які прагнуть високих позицій, та іншим людям, захопленим мрією.

Найбільші шанси на успіх в 2022 році мають люди, народжені в рік Тигра, а також ті, хто народився під знаками Коня, Собаки і Дракона. Ці знаки мають схожу енергію, яка допоможе досягти максимуму під час сили Чорного і Синього Тигра.

2022 рік виявиться продуктивним для Бика, Кролика, Кабана, Кози і Півня. Зумівши пристосуватися до трендів року, люди, народжені під цими знаками, зможуть досягти того, чого хочуть, і отримати масу позитивних моментів від життя.

Мавпа, Щур, Змія – антагоністи тигра. Вся їх природа суперечить принципам господаря року. Однак це не означає, що представники цих знаків китайського Зодіаку приречені на провал в 2022 році. Правда в тому, що для досягнення своїх цілей їм доведеться приміряти тигрову шкіру – перейняти звички і цінності цього знаку, хоча б на рік під його впливом.

You cannot copy content of this page