fbpx
Гороскоп

Рік Тигра 2022 передбачає Терезам у житті з’явиться шанс все змінити 30 грудня, Риби похваляться грандіозними змінами уже з 8 січня, а Тельці зможуть почати життя з чистого аркуша

Астролог передбачив зміни  у житті кожного знаку Зодіаку

Овен

У 2022 році Овнів чекає гармонія у всіх сферах життя. Їх по праву можна назвати везунчиками цього часу, адже кризових періодів не передбачається. Найсприятливіший для представників знаку період — друга половина року, з кінця весни до листопада. У цей час на представників знаку чекає кар’єрне зростання, поліпшення фінансової сфери, везіння в особистому житті. Крім того, цей момент вдалий для реалізації найсміливіших ідей. Влітку їх очікує період, сприятливий створення відносин і роботи з них. Імовірні нові знайомства та бурхливі романи, або зміцнення вже існуючих зв’язків.

Телець

Тельця у 2022 році чекає чергування спокійних та інтенсивних періодів перебігу життя. Варто приготуватися до того, що перші два місяці зими можуть бути складними для багатьох сфер життя. Гармонійний період – весна. У цей час Тельцям везтиме у фінансах та питаннях кар’єри. Влітку рекомендується знайомитись з новими людьми або працювати над існуючими відносинами. Життєві труднощі можуть виникнути у вересні та листопаді. В останній місяць осені може виникнути нестабільність в особистому житті, але вона компенсується везінням у фінансах та кар’єрі. У новому році Тельці зможуть почати життя з чистого аркуша

Близнюки

З січня по травень Близнюків чекає час докладання інтенсивних зусиль у роботі, коли представники знаку прагнутимуть досягнення цілей. Незважаючи на труднощі в роботі, у цей період представникам повітряної стихії везтиме в коханні. З травня по листопад Близнюки будуть удачливими у починаннях, виникне відчуття, що Фортуна на їхньому боці. Протягом року не варто впадати в ілюзії, варто вирішувати свої проблеми здорово та раціонально. Є невеликий ризик обманів з боку партнерів та колег із бізнесу — рекомендується фільтрувати оточення, залишаючи в ньому лише тих, кому можна довіряти.

Рак

Для Раків рік буде сприятливий для того, щоб зважитися на зміни, змінити місце проживання та здійснити подорожі до нових місць. Складнощів та криз не очікується. У багатьох сферах життя на Раків чекає успіх у періоди з січня по травень, а також у листопаді-грудні. У цей час можливі бонуси, подарунки, покращення фінансової ситуації, кар’єрний зліт. Наприкінці весни — на початку літа представники знаку сфокусуються на особистому житті, яке приноситиме їм яскраві емоції.

Лев

Левів чекає вирішальний рік, коли багато що може змінитися. Необхідно багато працювати, можливі ситуації, коли доведеться чимось поступитись. З травня до листопада представників знаку чекає сприятливий період, коли всі попередні зусилля виправдають себе. Життя змусить внести корективи у професійну сферу, а й у відносини. Можливі труднощі у коханні у березні та квітні, але вже у травні-червні питання особистого життя налагодяться. З серпня і до кінця року складнощів у відносинах не передбачається, настає період гармонії та взаєморозуміння з партнером.

Діва

Дівам рекомендується переглянути своє життя в 2022 році, будь-які зміни будуть реалізовуватися легко. З січня по травень та з листопада по грудень може відчуватися напруга. У цей період Дівам буде складно реалізувати свої амбіції. Можливо, доведеться поступатися соціальними здобутками, спрямовуючи свої зусилля у сферу особистого життя. У квітні у цій сфері буде непросто, є ризик розлучень. Проте вже влітку на вільних Дів чекають нові знайомства. Представники знаку, які перебувають у відносинах, зможуть їх зміцнити. Особливо сприятливий час із червня по серпень.

Терези

Терезів у 2022 році очікує успіх у кар’єрі, проте великі досягнення можливі лише якщо представники знаку прикладатимуть до цього свої особисті зусилля. З травня по листопад можливі труднощі, відчуття того, що немає успіху у справах. Однак, варто сконцентруватися на тій сфері, яка в цей період на тлі інших виглядає успішною — це відносини. Рекомендується використовувати цей час для нових знайомств, зміцнення відносин або одруження. З’явиться шанс все змінити  30 грудня. Ваша щаслива дата

Скорпіон

Скорпіонам у 2022 році потрібно буде багато працювати, щоб досягти бажаного. Вдалий період для представників знаку – з січня до травня та листопаду-грудня. В особистому житті можливі труднощі, але й вдалі шанси також будуть. Наприклад, вільні Скорпіони зможуть знайти нове кохання. Пощастить і тим, хто захоче позбутися стосунків, що вичерпали себе. Найвдаліший час для кохання – липень та серпень.

Стрілець

Для Стрільців рік буде сприятливим. Особлива удача очікує на представників знаку у питаннях кар’єри. З травня по листопад Стрільців чекають подарунки долі, привілеї та бонуси у найрізноманітніших сферах життя. У цей період рекомендується запуск проектів та участь у великих заходах. В особистому житті Стрільцям пощастить навесні, наприкінці літа та в останні місяці осені. У цей час є шанси налагодити особисте життя, зустріти свою другу половинку та укласти шлюб.

Козеріг

Козерогів у 2022 році ждуть серйозні зміни. Час буде вдалим для того, щоб відмовитись від консервативних установок на користь нового, змінити напрямок руху. На представників знаку в наступному році чекає два особливо вдалі періоди: з січня по травень і з листопада по грудень. Саме цей час найбільш вдалий для того, щоб впустити зміни у своє життя. Сприятливі події в особистому житті можливі взимку, а також у квітні, вересні та листопаді. В цей час очікується покращення справ на любовному фронті. Вільні Козероги можуть вступити до нових відносин.

Водолій

Водоліїв очікує рік інтенсивної роботи. Виникне необхідність змін діяльності, але вони будуть даватися складно, виникне відчуття зовнішніх перешкод. Однак не варто впадати у відчай, з травня по листопад представників знаку чекає успіх у всіх справах. На тлі завантаженості у професії, багатьом Водоліям вже навесні захочеться легкості та новизни у любовній сфері. Для гармонізації особистого життя сприятливі травень, липень та осінні місяці до самого нового року.

Риби

Риби у 2022 році будуть улюбленцями удачі. Це сприятливий час для розвитку, створення нових проектів та оновлення життя. Особливо вдалий для цього період очікується у перші чотири місяці року, а також з листопада до грудня. Рибам не варто боятися криз та серйозних випробувань, рік пройде спокійно. Така ж удача чекає на представників знаку і в особистому житті. Це чудовий час для того, щоб знайомитися, створювати стосунки або працювати над існуючими. Ви похвалитися грандіозними змінами уже з 8 січня.

You cannot copy content of this page