Рік Тигра приготував для 5 знаків Зодіаку багатство. Хто серед щасливчиків

Телець

Неймовірним потоком спрямують гроші до Тельців. Поліпшення фінансової ситуації вони почнуть відчувати вже у лютому. Це може бути не лише збільшення заробітної плати, а й преміальні чи інші виплати, пов’язані із заохоченням за добру роботу.

Ближче до літа Тельцям варто розраховувати на збільшення банківського рахунку за рахунок продажу нерухомості або її здавання в оренду.

Кінець літа обіцяє їм приємні витрати, цілком можливо, це виявляться витрати на відпустку або якісь зміни в будинку, наприклад, невеликий ремонт або придбання нових меблів.

Рак

Не відставатимуть у доходах від інших Раки. Їм вдасться непогано підняти свій прибуток за рахунок додаткових джерел фінансових надходжень. Знайти їх вдасться вже навесні.

Отримуваний дохід непогано поповнить бюджет, і Ракам цілком вистачатиме основного заробітку та додаткового доходу, щоб втілити свої мрії та давні бажання.

У середині літа слід бути акуратнішими з грошима, особливо якщо з’явиться варіант їх вкладення.

Є великий шанс нарватися на шахраїв, тому все варто перевіряти і перевіряти ще раз. Восени можна трохи розслабитися, грошовий потік від цього не стане, а ось Раки зможуть непогано відпочити.

Терези

Непоганий фінансовий рік очікує Терезів. Тигр почне їх балувати вже у лютому. Саме тоді розпочнуться приємні фінансові і не лише сюрпризи. Перше, на що можуть розраховувати Терези, – зміни у роботі.

Тут можливо як кар’єрне зростання, так і пошуки нової роботи, а також не варто виключати відкриття власної справи.

Будь-який з перерахованих варіантів спричинить поліпшення фінансової ситуації. Терези зможуть не тільки збільшити свої витрати на покупки для задоволення, але й зможуть досить багато відкладати.

Стрілець

Благосхильний Тигр буде до Стрільців. У них фінансові зміни на краще почнуться з середини весни. Це виявиться період великої завантаженості на роботі, але за виконану роботу непогано платитимуть.

У Стрільців з’являться непогані перспективи кар’єрного зростання, а також можна сміливо розраховувати на хорошу премію. У середині літа вони можуть отримати спадщину або приємний, дорогий подарунок.

Восени слід бути обережнішими з грошима. Великі суми не слід тримати вдома та носити при собі. У грудні краще не скупитися на подарунки.

Водолій

Добре проживуть наступний рік Тигра Водолії. У фінансовому плані особливих проблем не передбачається, а от дохід може суттєво зрости.

Багато представників цього знаку зможуть монетизувати своє хобі, саме так вдасться поєднати приємне з корисним.

Весною слід приділити більше уваги здобуттю нових знань, вони обов’язково окупляться до кінця року.

Влітку не слід вплутуватися в сумнівні підприємства, це може призвести до втрати грошей. Осінньо-зимовий період стане часом стабільного та великого доходу.