Рік Тигра збагатить 5 знаків Зодіаку: хто серед щасливчиків

Овен

Овен буде винагороджений за всі свої старі старання, але просто так йому не буде щастити. Якщо раніше люди під цим знаком Зодіаку справді докладали багато зусиль, то їм не варто турбуватися.

Вони заслужили на підвищення або збільшення прибутку зі свого бізнесу. Також Овну не варто зупинятися у своїх працях, але варто приділяти час відпочинку та сім’ї.

Інакше є великий ризик розлучення чи погіршення здоров’я, перерви у роботі обов’язково мають бути присутніми.

Перша половина року особливо сповнена способів підвищення прибутку, і завзятість у роботі та працях варто зробити саме на неї. А після першого півріччя вже можна подумати про відпочинок.

Телець

Спокій та раціональність Тельців також не залишиться непомітною для Водяного Тигра. У Тельця протягом усього року не виникнуть фінансові труднощі, буде стабільність у справах та стосунках. Поступово все ж таки дохід зростатиме, але не на великі суми.

Проте для Тельців, які не люблять зміни, це буде єдиним зручним для них способом збільшення доходу.

Перші півроку коефіцієнт заробітної плати трохи підвищуватиметься, а після закінчення першого півріччя стане на місці.

Близнюки

Для Близнюків рік Тигра буде сприятливим щодо нових починань. Потрібно відкрити свій бізнес або почати отримувати дохід зі свого хобі. У професійному плані також можна розраховувати збільшення бюджету.

Якщо відкрити свою справу у першій половині року, то вже у другій половині можна буде насолоджуватися плодами своєї праці. Але не варто у другій половині року пускати все на самоплив, робота вимагатиме багато зусиль і терпіння.

Терези

Терези зможуть розраховувати на Тигра в тому випадку, якщо нарешті зважаться на великі зміни. Якщо Терези сидітимуть на місці і не залишатимуть свою зону комфорту, то нічого поганого з ними не трапиться, але й нічого хорошого теж не станеться.

Тигр віддячить ризикованим Терезам, якщо вони почнуть свою справу або поміняють нелюбу роботу. У таких справах варто піти на ризик та покращити своє життєве становище. Це принесе збільшення доходу у кілька разів, особливо у першому півріччі.

У другій половині року не варто проводити будь-які операції з фінансами, у кращому разі вони не принесуть доходу, а в гіршому можна потрапити до боргової ями.

Риби

Найбільше Тигр весь рік оберігатиме і плекатиме Риб. Тигр дасть змогу заробити у будь-якій сфері діяльності. Завжди буде можливість отримання випадкового заробітку: лотерея чи конкурс.

Перша половина 2022 особливо сприятлива для ризикованих фінансових справ, вони обов’язково принесуть удачу.

Друга половина року буде тихою в плані грошей, тому все, що пов’язано з доходом, краще робити в перші 6 місяців.