Різдво цього року буде фантастичним: відома астрологиня, яка передбачила епідемію коронавірусу, розповіла, що чекає далі на людство

Британська астролог і письменниця Джессіка Адамс ще в лютому цього року залишила свій будинок в Лондоні і переїхала на острів Тасманія після того, як передбачила початок пандемії.

“Я знала, що буде далі”, – каже вона. “Я дослухалася до своєї власної поради і була насторожі. Іноді доводиться бити тривогу, і я це зробила”, – зазначає астролог.

Тоді в своєму передбаченні Джессіка назвала ключову дату-10 січня 2020 року: в цей день в китайському місті Ухань не стало першої людини від коронавірусу, діагноз якої був підтверджений офіційно.

“Я повинна була попередити людей, що світ перевернеться з ніг на голову”, – говорить Джессіка.

Адамс так само вірно передбачила Брексіт і розлад у королівській родині між принцом Вільямом і принцом Гаррі в 2017-му році.

Тепер же астролог склала ще ряд прогнозів. Вона стверджує, що Різдво цього року буде фантастичним. І що ситуація почне змінюватися десь дня за три до настання свят.

“Ми бачимо цикли, яких не було десятиліттями, – йдеться про дружбу, об’єднання та глобальну безпеку. Нарешті ми збираємо Землю разом!”,- каже вона.

За словами астролога, зараз ми знаходимося в середині циклу, дуже схожого на цикл Другої світової війни, але без самої війни, який закінчиться в 2026 році.

“Це повна і тотальна революція, а не перезавантаження, це Заміна. Все зміниться”, – каже вона.

Астролог також вважає, що вакцини проти COVID-19 винайдена не буде, а “ми всі просто навчимося жити з ним”.