Різкий поворот змін у житті. Гороскоп на червень для всіх. Кому біла смуга, а кому зміни в гіршу сторону

Овен

Зазвичай ви схильні бачити в людях найкраще — не лише у близьких, а й у собі. Вас засмучує, коли всі хто вас знає, не цінують ваш потенціал, витончений смак. І нехай скромність — чеснота, цього місяця вам не забороняє забути про цю занудну установку і полюбити себе ще сильніше. Крім того, не забувайте, що літо – найкраща пора для побачень та відпочинку.

Телець

Зростання та розвиток означають просування незнайомою територією, спроби робити те, що ви раніше не робили, і переживання, чи впораєтеся ви з тим, що здавалося не тільки незвіданим, а й неможливим. Цього місяця зірки радять повернутися в зону комфорту, у стан, який здається природним, до людей, які вам по-справжньому дорогі, до принципів, які важливі.

Близнюки

У мріях про майбутнє перспективи бачаться захоплюючими і надихаючими, тоді як насправді змін супроводжують лякаючі і навіть болючі відчуття. Одна річ — уявляти незвідане, інша — у ньому перебувати. Тому, якщо ви відчуєте себе дивно чи тривожно цього місяця, постарайтеся згадати, що ви все ще перехідний період. Складно діяти з упевненістю, коли рух планет задає невизначену вібрацію, проте життя — це рух, отже, немає причин гальмувати.

Рак

Навіть коли ви прийняли рішення і, здавалося б, позбулися сумнівів, непросто слідувати запланованим планам. Іноді в голові з’являються скептичні думки, дратуючи, як непрохані поради полохливих бабусь, і підточуючи вашу впевненість. Відчуваючи ваші коливання, зірки радять ухопитися за перспективну можливість, що днями виникне на горизонті, і діяти з натхнення. Не витрачайте час на обмірковування і сумніви, а рухайтеся вперед.

Лев

Ви переконані, що така неординарна персона, як ви, зрозуміла не кожному і що прогинатися під мінливий світ вам доводиться більше за інших. Не для того, щоб грати за чиїмись правилами, а скоріше, щоб вбудуватися в загальний ритм. Цього місяця настав час відмовитися від маскування та проявити себе на всю міць. По-перше, тому що у вашому житті ось-ось з’явиться хтось особливий, а справжні стосунки будуються на щирості. А по-друге, не забувайте, що особиста роль кожного у Всесвіті передбачає повне розкриття його унікальності.

Діва

З інших знаків зодіаку ви виділяєтеся здатністю якісно проводити час наодинці з собою, помічаючи чудові моменти та міні-переживання, з яких складається життя. Ви вмієте насолоджуватися подихом вітерця або чудовою картиною, не відчуваючи необхідності ділитися своїм захопленням. Вам відомо, що вам подобається, а що ні, і вам не потрібна чиясь думка про те, в чому ви і так чудово обізнані.

Терези

Вам подобається бути в русі, в потоці — настільки, що часом не важливо, куди прагнути, аби перебувати в активній діяльності. Проте слід пам’ятати, що можливість зростати, вчитися, змінювати думку — привід не лише для радості, а й для нераціональних витрат енергії. Не обов’язково треба лізти зі шкіри, щоб охопити неосяжне. Якщо цього місяця ви відчуєте, що ваш блискучий розум втомився, а енергія вичерпалася, прийміть це як знак, що настав час відпочити.

Скорпіон

Коли справа доходить до особистих меж, вам складно знайти баланс між допустимими контактами та повною ізоляцією. Ви з побоюванням відключаєте захисне поле, розуміючи, що справжня близькість потребує взаємної довіри. Завжди знайдуться ті, хто переконуватиме, що особисті межі — лише пережитки. Ви маєте всі шанси захистити свою територію без шкоди соціальним взаємодіям. Дотримання кордонів піде на користь романтичної зустрічі, що станеться найближчими днями.

Стрілець

Завжди знайдеться той, хто готовий переконувати, як розумно уникати задоволень, бути скромнішим, економнішим, угамувати вашу потребу в достатку та інше. Такі люди вірять, що ваш обов’язок — мінімізувати бажання та забаганки, урезонити бажання. Цього місяця настав час послати обмежуючих порадників на заслужений відпочинок з усім властивим вам благородством. Дозвольте грандіозним бажанням та нескромним почуттям втілитись у реальність – ви можете досягти абсолютно всього, про що мрієте.

Козеріг

Незалежно від усіх благ, що приносить повсякденну працю, вам потрібна перерва. Цього місяця зірки рекомендують зосередитися на навколишньому світі та спілкуванні з тими, хто вам давно знайомий. Візьміть відпустку у своєму нав’язливому проповідництві та скасуйте раціональний підхід до всього світу. Прогулянки містом, на природі, незаплановані побачення та балаканина з друзями наказуються вам як необхідна терапія.

Водолій

Цього місяця краще розкривати, ніж придушувати почуття, навіть якщо ви переживаєте, що їх зрозуміють не так, як хотілося б. Не бійтеся висловлювати правду і озвучувати ідеї. Хто сказав, що треба уникати розбіжностей? Істина народжується у суперечці, а сміливість просуває у кар’єрі – підказка для вас на найближчі дні. Така стратегія застосовна й у відносинах: освіжіть взаємні очікування та спільні плани, не змінюючисвоїм особистим бажанням.

Риби

Вас не залишає відчуття, що інші надто багато від вас хочуть. Ресурси виснажені, до того ж прокидаються докори сумління, що ви не можете (або не хочете) розбазарювати останні запаси любові, які вдалося зберегти для тих, хто її заслуговує. Зірки дивуються з приводу нечуваного вам альтруїзму. Навіщо так? Витратьте заначку кохання виключно на себе. Ви заслуговуєте відпочинку. А ще краще – відпустки у п’ятизірковому готелі.