fbpx

Різкий та раптовий життєвий переворот у лютому Астролог передбачив цим 5 знакам Зодіаку. Не лишитися з порожнім гаманцем, зможете розкидатися грошима. На вас чекають великі справи

Телець

Перша половина місяця – час швидкими темпами підкорювати кар’єрні висоти. Друга половина місяця — час усвідомити, що всіх грошей світу не заробиш і сфокусуватися на собі. Сходіть на шопінг, поваляйтесь у ліжку за переглядом нового серіалу. Результат вас не розчарує.

Діва

Ненавмисно збільшувати витрати на тлі доходів, що збільшуються, — це нормально. Головне — стежити за балансом, щоб не виявилося так, що ви витратили набагато більше, ніж заробили. Не піти в мінус допоможе грамотне розміщення пріоритетів у шопінг-листі.

Скорпіон

Лютий кидає вам виклик грошовий.  Ви можете статти дуже багатою людиною, якщо будете працювати понаднормово. Ваше завдання — сміливо його прийняти та продемонструвати всі свої таланти, і навички роботи у різних ситуаціях. До речі, це чудова нагода проявити себе — подолавши всі кар’єрні перипетії, ви зможете вийти із ситуації надцінним професіоналом.

Водолій
Кому-кому, а вам у лютому нудьгувати точно не доведеться. Гарячі дедлайни, безліч робочих проектів, як мандрівки та ділові зустрічі. Звучить трохи дивно? Без паніки: від роботи ви отримаєте задоволення та вкрай приємні фінансові результати.

Риби

Це дуже добре, що ви налаштовані на роботу: зараз ви дійсно маєте сили згортати гори на шляху до кар’єрних мрій. Так тримати! Ось тільки не розгубіть робочий запал. Для цього просто не забувайте про дозвілля: вечеря в приємній компанії та восьмигодинний сон – безпрограшне джерело підзарядки.

You cannot copy content of this page