fbpx

Років 5 тому я підловила чоловіка, оскільки у нього з’явилося дивне «хобі»: він спілкується з різного роду дівчатами не для зустрічей, а «просто так».

Ми з моїм чоловіком разом 12 років, з них офіційно в шлюбі десять. Років 5 тому, коли інтернет щільно увійшов в наше життя, у мого чоловіка з’явилося дивне «хобі»: він спілкується з різного роду дівчатами не для зустрічей, а «просто так». Причому його час від часу заносить дуже сильно: він може писати їм ніжні речі, навіть зізнаватися в коханні. Для всіх них він не одружений, багатий і шукає свою половинку.

Проблема в тому, що його листування відбувається не мережах, а в телефоні. Він просить номера телефонів дівчат, а потім спілкується через чат.

Я це все пишу докладно, тому що кожні 3-4 місяці протягом уже 5 років я його за цією справою періодично ловлю. Я знаю його паролі, можу зайти спеціально подивитися або випадково побачити вхідне повідомлення. Але остання витівка мене просто збентежила: я побачила синхронізоване фото в інтернеті з його телефону, там була жінка років 50, в нижній білизні. Вона надсилала йому палкі повідомлення, листівки. Цих фото в його телефоні вже немає, він їх видалив, але факт залишається фактом.

Зараз я чекаю на третю дитину. Всі його обіцянки з приводу того, що все ось-ось припиниться, залишаються тільки обіцянками. Я дуже його люблю, дуже хочу зберегти сім’ю (в іншому людина він чудовий), вияснення відносин не влаштовую і намагаюся ставитися з розумінням. Але я вже не знаю, як це припинити? Напевно, треба його лікувати? Саме це якось вже дуже довго не проходить, жарт явно затягнувся і все це перестало бути смішним.

Морально я дуже пригнічена, але не можу ж я силою його відвести до лікарів? Розлучатися точно не хочу, а що робити з цим, не знаю.

Фото  pixabay.com

You cannot copy content of this page