fbpx

Розгорнутий гороскоп кохання на 2022 Рік: Діви, марш Мендельсона нарешті прозвучить на вашу честь, Стрільцям у 2022 Році потрібно зробити непростий вибір

Овен

Овни замисляться над тим, щоб побудувати по-справжньому серйозні відносини з подальшою перспективою. І зіткнуться з питанням прийняття іншої людини, ось так – з усіма її плюсами та мінусами. Адже як люди імпульсивні, вони звикли, щоб було так, як вони сказали, а якщо щось іде не так, то й не варто продовжувати такі відносини. Але 2022 рік змусить їх піти на поступки, стати м’якшими та ласкавішими.

Телець

2022 у Тельців буде схожий на різкий зліт, причому паливом для такого старту стане бажання змінити себе зовні. Представники цього знаку несподівано полюблять флірт, інтригу, гру. До кінця літа на них чекає курортний роман, який розкриє в них чуттєвість і нові грані темпераменту. Не виключені відносини на відстані, які спочатку сприйматимуться як щось легке, необов’язкове, але врешті-решт можуть призвести до чогось серйозного.

Близнюки

Однотонний перебіг життя – не для представників цього знаку. Щоб відчувати себе справжнім їм потрібно щось нове. І весь 2022 рік, вони продовжать його шукати. Звичайно, наламають дров, десь навіть даремно витратить час і гроші, але під кінець року Близнюки дійдуть висновку, що все було недаремно.

Рак

Самі того не знаючи, але Раки у 2022 році виявляться в епіцентрі емоційного цунамі. Навколо них визріватиме невдоволення, зростатиме непорозуміння. Якщо представники цього знаку перебувають у шлюбі, то настав час переглянути старі принципи життя, якщо ще у пошуку своєї половинки – зупиниться, щоб пошукати відповіді у собі. А хто вам взагалі потрібний і якими ви бачите ідеальні стосунки?

Лев

Леви люблять свята щодня, а ось для того, щоб вибудувати гармонійні стосунки, їм доведеться вчитися дбати, опікуватися, розмовляти і бути відданим одній людині. Якщо вони зможуть скласти цей іспит на «п’ятірку», це сильно змінить Левів на краще. Але зірватися, щоб втекти на вільну галявину, їм буде хотітися довго.

Діва

У якийсь дуже хитромудрий хоровод вишикуються планети-покровителі Діви таким чином, що вони зможуть налаштувати в собі невластиву їм симпатію і поринути у стосунки з головою. Такою мірою, що іноді представники цього знаку навіть забудуть про свої проблеми та плани. Зірки допомагатимуть побудові цих відносин, але треба буде виявити наполегливість. Вони мають зробити перший крок, інакше ніякого розвитку подій не буде. Марш Мендельсона нарешті прозвучить на вашу честь

Терези

У 2022 році Терезам доведеться кілька разів дмухати на воду, перш ніж вони зустрінуть свою теплу склянку молока. Іноді їм здаватиметься, що їхня людина десь загубилася в дорозі, а от і даремно! У другій половині року на них чекає раптова зустріч, яка повністю переверне світ Терезів, що зневірилися. А ось ті представники цього знаку, що вже одружені знайдуть у рік Тигра давно втрачену романтику.

Скорпіон

Ох, цей Юпітер! Ця планета так сильно запудрить голову Скорпіонам, що їм здаватиметься, що кожен наступний партнер набагато кращий за попередній. І в цій гонці за ідеалом вони ризикують упустити справді Свою людину. Пора вже прийняти, що досконалості не існує і припинити підбивати якісь стандарти. Чим більше ви будете відкриті для іншої людини, тим більшим всесвітом вона може для вас стати.

Стрілець

Стрільцям у 2022 році потрібно зробити непростий вибір. Або закінчити відносини, або продовжувати. Якщо ви виберете друге, то доведеться навчитися промовляти проблеми і вирішити їх. Це важко, але в результаті буде варте того.

Козеріг

Козеріг підсвідомо почне шукати інше джерело кохання, не тому, що так схотілось, а тому, що не зможе легко пережити образу, яку йому завдала близька людина. Але швидко отямившись вирішить відновити старе кохання. І добре, якщо він зможе відновити нинішні стосунки і опрацювати образу. Як би там не було, це буде добрим уроком для Козерогів на майбутнє. І вони його не забудуть.

Водолій

Одна з пріоритетних рис Водолія – незалежність, але при побудові відносин саме воно заважає найбільше. Маска «Мені ніхто не потрібний» ще нікому не послужила доброї служби. Тому надягайте посмішку яскравіше, і вперед, назустріч новим знайомствам. Щирість, відкритість вам на допомогу. Нові знайомства спричинять відкриття нових захоплень, а можливо навіть зміну роботи.

Риби (19.02 – 20.03)

Щоб вас не чекало розчарування в новому 2022 році Тигра не грайте з партнером. Як би банально це не звучало, але чим більше ви готові віддати, тим більше ви отримаєте. У другій половині року настане момент, коли Риби не знатимуть, куди плисти, але будь-яка порада в цей момент буде зайвою. Риби самі повинні знайти свої відповіді на важкі питання.

You cannot copy content of this page