Розклад карт Таро на тиждень з 14 по 20 вересня відкриє завісу таємниці і допоможе представникам знаків Зодіаку залучити в життя позитивні зміни

Овен

По карті «Колесо фортуни» Овни почнуть тиждень активно і в їх житті будуть відбуватися події, які взяти під контроль моментально не вийде. Аркан обіцяє успіх тільки в тому випадку, якщо Овни не поспішатимуть з висновками і спочатку розберуться в тому, що відбувається.

Карта «Повішений» говорить про те, що Овнам не можна починати нового, не повідомивши точку в раніше початих справах. Спроба наздогнати двох зайців відразу може призвести до проблем, на вирішення яких піде дорогоцінний час.

«Помірність» в розкладі завершує тиждень, і по цій карті Овнам не варто приймати рішень на поводу емоцій. Вдумлива робота і відсутність поспіху дозволять впоратися з тимчасовими труднощами без проблем.

Телець

Карта «Сила» обіцяє Тельцям активний початок тижня. По ній немає перешкод на шляху до мети, і Тельці зможуть поборотися за своє щастя. Аркан вказує на чесну боротьбу і перемогу, а значить, Тельцям не можна йти на поводу емоцій і шахраювати.

Аркан «Зірка» вважається однією з найбільш сприятливих карт. По ньому Тельці можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний шлях, і незабаром можуть отримати нагороду за виконану роботу.

По карті «Диявол» Тельцям у вихідні дні доведеться бути обережними і не піддаватися спокусам, щоб не зайти в глухий кут. З цього Аркану не можна гнатися за ілюзіями і потурати миттєвим примхам.

Близнюки

Карта «Дурень» символізує несподіванку, і Близнюкам на початку тижня доведеться зіткнутися з тим, що не всі їх рішення будуть піддаватися логіці. Уміння адаптуватися до подій і приймати швидкі рішення дозволить прийти до успіху.

Карта «Колісниця» обіцяє Близнюкам активність, пов’язану з поїздками або прийняттям рішень по переїзду. Аркан не терпить зволікань, і по цій карті Близнюкам доведеться приймати рішення на ходу, не дозволявся собі сумніватися, щоб не упустити перспективних можливостей.

Аркан «Зірка» означає провідну нитку, яка веде до мрії. Близнюкам варто довіритися інтуїції і слухати внутрішній голос, щоб вибрати єдино вірний шлях.

Рак

Аркан «Сонце» обіцяє Ракам очікуваний подарунок долі. По ньому відбувається винагорода за докладені зусилля, а також нові приємні перспективи. Раки зможуть знайти сили на нові проекти і без зусиль втілити їх в життя.

Сьомий Аркан «Колісниця» означає зміни в житті, причому вони будуть суттєвими і можуть перевернути світогляд. Ця карта обіцяє Ракам швидке просування вперед і здійснення бажань.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Раків сповільнитися. За нею перешкод на шляху немає, проте поспіх може призвести до небажаних помилок, які будуть гальмувати розвиток подій.

Лев

Аркан «Колісниця» закликає до нових справ. Судячи з неї, Левів очікують роз’їзди і спілкування з новими людьми. Не виключені і доленосні зустрічі, а також нові знайомства, які приведуть до довгої дружби або продуктивного партнерства.

«Маг» в розкладі – карта, яка закликає Левів не боятися нововведень. З цього Аркану середина тижня буде вдалим часом для розкриття талантів використання своїх навичок для того, щоб швидко прийти до мети.

Карта «Пустельник» говорить про те, що Левам після радісних подій необхідна самота. Кінець тижня найкраще провести в спокійних роздумах. Не кваплячись, намітьте план подальших дій.

Діва

По карті «Суд» Діви в перші дні тижня зможуть вдало вирішити складні питання, впоратися з неприємностями, а також поставити крапку в тих справах, що не вдавалися раніше. Чесність і неупереджені судження допоможуть заробити відмінну репутацію.

По карті «Смерть» Дів чекає швидке завершення чергового етапу життя і нові перспективи. З цього Аркану не можна зволікати і чіплятися за віджиле минуле, щоб не втрачати цікавих можливостей.

Аркан «Ієрофант» повідомляє, що всі плани готові втілитися в життя. Ця карта вважається однією з найвдаліших, і її наявність в розкладі Дів вказує на щасливий збіг обставин.

Терези

Карта «Пустельник» вказує на те, що Терезам потрібен час, щоб підготуватися до завершення справ. Терези можуть обмірковувати обставини, що склалися, зважувати і в підсумку знайти сили для виконання всього, що необхідно.

Аркан «Зірка» є щасливим супутником. Впевненість в собі і безстрашність перед невідомістю допоможуть Терезам вирішити всі неприємності і подолати перешкоди на шляху до мети.

Карта «Імператриця» завершує тиждень, і по ній Терези зможуть покластися на допомогу впливової людини. З цього Аркану ситуація змінюється в кращий бік, і в підсумку Терези отримають те, до чого прагнуть.

Скорпіон

Аркан «Ієрофант» закликає Скорпіонів не гарячкувати і слідувати загальноприйнятим правилам. Стриманість допоможе виконати необхідне, уникнути конфліктів і промахів в серйозних справах. Також ця карта говорить про ангела-хранителя, який незримо відводить від Скорпіонів неприємності.

Карта «Маг» вказує на те, що Скорпіони будуть в центрі подій і зможуть стати лідерами для оточення. З цього Аркану перешкод на шляху немає, а значить, настав час проявити себе з кращого боку і спрямувати сили на залучення в життя позитивних змін.

По карті «Колісниця» починається активний період життя, коли завдяки винахідливості і вмінню швидко підлаштовуватися під обставини Скорпіони зможуть зірвати куш.

Стрілець

Початок тижня по карті «Верховна жриця» Стрільцям варто провести максимально обережно. Аркан вказує на період, коли потрібно помічати деталі і довіряти інтуїції, щоб знайти вихід з положення, що склалося, а також залучити в життя позитивні зміни.

Аркан «Смерть» означає для Стрільців зміни, які відкриють двері в щасливе майбутнє. Однак для цього доведеться попрощатися з минулим, яке більше не дає стимулу до розвитку, а лише тягне назад.

По карті «Суд» Стрільці можуть вирішити будь-які проблеми, якщо будуть користуватися своїм досвідом і не стануть перекладати з себе відповідальність. Впевненість в своїх силах і чесність приведуть до потрібних результатів вже в кінці тижня.

Козеріг

Карта «Імператор» говорить про те, що Козероги на початку тижня зможуть активно братися за справи і не боятися промахів. З цього Аркану буде досить сил для того, щоб досягти успіху в обраній сфері діяльності і досягти нових висот.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Козерогам благополуччя в подальшому. Будь-які неприємності, які чорнили репутацію, зникнуть, і Козероги зможуть насолоджуватися свободою і прекрасним настроєм.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає до відповідальності. По ній Козероги зіткнуться з плітками, які можуть негативно вплинути на моральний стан. Порада карти – слухати своє серце і не йти на поводу маніпуляторів.

Водолій

Карта «Диявол» вказує на думки піддатися спокусі залишити все, як є. Однак таке рішення може призвести до смуги невдач, і Водоліям доведеться поборотися за своє щастя, відмовляючись від сьогохвилинних примх.

«Закохані» в розкладі – карта вибору шляху. По ній Водоліям доведеться знайти вірне рішення, пожертвувати малим, щоб отримати значно більше і прийти до успіху незабаром.

Карта «Помірність» закликає Водоліїв стримувати власні емоції і слідувати голосу здорового глузду. Відмова від імпульсивних рішень допоможе знайти вірний спосіб для того, щоб роздобути заплановане.

Риб

По карті «Диявол» Риби не повинні починати тиждень з думок про те, щоб відкласти важливі справи на догоду розвагам. Аркан обіцяє неприємності лише в тому випадку, якщо Риби будуть нехтувати відповідальністю і покладатися на волю випадку.

Аркан «Ієрофант» закликає Риб до спокійних і розміреним дій, які доведеться зробити під впливом факторів, які від вас не залежать. Рибам потрібно заспокоїтися і продовжувати роботу.

По карті «Зірка» Риби до вихідних днів зможуть вирішити проблеми і складні питання, а також знайти той самий шлях, який приведе до перемоги. Рибам варто використовувати всі свої здібності, щоб швидко прийти до потрібних результатів.