fbpx

Розклад – таро для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 27 травня по 2 червня

Щотижневий таро-прогноз містить підказки, покликані допомогти Знакам Зодіаку знайти відповіді на нагальні питання і вибрати вірний шлях, що веде до щасливого життя.

Овен

На початку тижня Овнів чекає прекрасний час, коли вони зможуть взятися за глобальні справи, які раніше здавалися нездійсненними. По карті «Сонце» прилив сил дозволяє відмовитися від застарілих планів і взятися за те, що дійсно має сенс, а також допоможе в майбутньому домогтися запаморочливих успіхів.

Аркан «Закохані» говорить про важливість зробити єдино вірний вибір, який дозволить знайти свободу і щастя в майбутньому. У відносинах ця карта закликає до відповідальності, щоб потім не шкодувати про поспішні рішення.

«Вежа» вказує на те, що в кінці тижня Овнів чекають потрясіння, однак вони будуть важливими для поліпшення життя. З цього Аркану їм доведеться розсунути рамки і розширити горизонти, щоб не продовжувати жити в омані. Життя не стоїть на місці, а значить, потрібно прощатися з минулим вчасно, щоб дати собі можливість розвиватися в нових напрямках.

Телець

По карті «Сила» Тельці зможуть впоратися з труднощами та вирішити складні питання. Аркан вказує на добробут, а значить, на початку тижня з’явиться можливість поставити крапку в спірних питаннях і почати новий щасливий етап життя.

Аркан «Імператриця» говорить про мудрість і важливість приймати зважені рішення. По цій карті успіх гарантований, але він прийде не відразу і залежатиме від конкретних дій Тельців. Їм важливо абстрагуватися від порадників, щоб зрозуміти, куди саме потрібно спрямувати сили, щоб досягти потрібного результату.

По карті «Колісниця» Тельців очікують активні вихідні. Аркан вказує на можливість зробити ривок у діловому середовищі та досягти нових успіхів, так і на можливість відправитися в подорож. Не виключено, що в дорозі вдасться налагодити ділові зв’язки або знайти другу половинку.

Близнюки

По карті «Сонце» Близнюки з понеділка зможуть втілити в життя найсміливіші мрії, не боячись розчарувань і перешкод на шляху до мети. Позитивна карта вказує на прекрасний час, коли будь-які зусилля окупаються, і нагорода не змушує себе чекати.

Аркан «Мир» вказує на період, коли Близнюки зможуть розлучитися з поганими звичками або вадами, що заважають насолоджуватися життям і добиватися нових успіхів. По цій карті набуття внутрішньої гармонії допомагає відмовлятися від усього, що заважає щастю.

Карта «Вежа» символізує етап життя, який підійшов до кінця. З цього Аркану руйнуються колишні межі, за якими виявляється новий світ з масою варіантів розвитку. Близнюки зможуть залишити застарілі ідеали, попрощатися з минулим і знайти двері, що ведуть до нових успіхів.

Рак

Раки по карті «Сила» на початку тижня зможуть проявити себе, відстояти власну думку і вийти на лідерські позиції в діловому колективі. З цього Аркану важливо спиратися на здоровий глузд, не потурати слабкостям і вірити в успіх. У такому разі недоброзичливці не зможуть нашкодити і перешкоджати кар’єрному росту.

Карта «Мир» закликає до контролю над емоціями. Ракам час припинити жаліти себе і чекати, поки їх проблеми вирішаться самі собою. Внутрішня гармонія і спокійна впевненість допоможуть їм легко справитися з тимчасовими труднощами і «розчистити» шлях до успіху за лічені дні.

Остання карта говорить про внутрішню боротьбу, яку належить витримати Ракам на початку червня. По цій карті потурання своїм слабкостям і бажання відкласти на невизначений термін можуть стати причиною багатьох неприємностей вже в найближчому майбутньому.

Читайте також: Є прогнози, що буде з валютою на початку літа. Курс валюти повертається у минулий рік

Лев

По карті Левам на початку тижня належить зробити роботу над помилками. З-за помилки у них можуть виникнути проблеми, які потрібно виправити тут і зараз, щоб в майбутньому більше не зупинятися на шляху до поставленої мети.

Аркан «Світ» говорить про те, що Леви без праці зможуть досягти всього, що запланували. Їм для цього важливо залишатися в гармонії з собою і стежити за емоціями. Спокій і розсудливість не дадуть схибити і звернути на дорогу, що веде в глухий кут.

По карті «Відлюдник» у Левів з’явиться чудова можливість позбутися від зайвого вантажу застарілих ідей і думок, які заважають приймати правильні рішення. Аркан закликає не поспішати з висновками, щоб потім знову не повертатися до справ минулого.

Діва

«Мир» вказує Дівам на прекрасний час, коли вони зможуть налагодити особисті стосунки. Тим, хто знаходиться в парі, вдасться розібратися з розбіжностями та знайти компроміс. Дівам, які шукають другу половинку, варто звернути увагу на найближче оточення і не ігнорувати вісників любові що наближаються.

Аркан «Луна» висвічує страхи, найчастіше безпідставні та пов’язані з невпевненістю у своїх силах. По цій карті важливо подолати себе, щоб зробити перший крок назустріч мрії чи мети. Якщо цього не зробити, можна ще довгий час перебувати в полоні своїх помилок.

Остання карта вказує на тимчасове зупинення справ. По цій карті Дівам важливо вибрати єдино вірний шлях, який приведе до мети. Вибрати напрям допоможуть не агресія і натиск, а вдумливий аналіз ситуації та відмова від поспішних висновків.

Терези

Терезам на початку тижня по карті «Cмеpть» доведеться зіткнутися з тим, що не всі плани і ідеї втіляться в життя. Аркан радить відмовитися від усього зайвого, що заважає руху вперед і гальмує на шляху до розвитку. Карта віщує крах ілюзій, завдяки чому Терези зможуть «прозріти» і зрозуміти, чого ж насправді їм бракує для того, щоб стати успішніше.

Аркан «Маг» вказує Терезам на прекрасну можливість повести за собою людей, зайняти лідерські позиції і досягти перемоги спільними зусиллями. У діловому середовищі Терезам варто розглядати не тільки стандартні методи, а й знайти новий підхід, щоб швидко завершити розпочате. В особистому житті карта вказує на успіх лише в тому випадку, якщо Терези зможуть прийти до компромісу і протистояти бажанням нав’язати свою думку другій половинці.

По карті «Сила» Терезам вдасться завершити складні справи і проекти, якщо вони проявлять витримку і терпіння. Не виключено, що в середині тижня доведеться потрудитися, проте завдяки докладеним зусиллям в майбутньому більше не буде перешкод на шляху до бажаної мети.

Скорпіон

«Іерофант» вказує Скорпіонам на те, що на початку тижня вони можуть виявитися в круговерті справ, серед яких потрібно не розгубитися і вибрати ті, що мають значення для майбутнього. Завдяки такому підходу і відсутності поспіху вийде зробити все, щоб наблизитися до довгоочікуваної мети.

Аркан «Колісниця» вказує на везіння і успіх лише в тому випадку, якщо Скорпіони не будуть відкладати справи і піддаватися бажанням взяти паузу. Активність і бажання розібратися з поточним положенням справ стане запорукою процвітання.

По карті «Відлюдник» після напруженого трудового тижня Скорпіони зможуть взяти паузу, ще раз звіритися з орієнтирами, щоб не витрачати сили даремно. Аркан вказує на важливість вибору лише тих напрямків, що ведуть до мети, і відмови від усього, що буде заважати її досягти.

Стрілець

Аркан «Сонце» вказує на відмінний початок тижня, коли Стрільці зможуть попрощатися з труднощами і насолодитися життям, повною приємних сюрпризів і новин. З цього Аркану можна не тільки відпочивати, але і спрямувати сили на досягнення цілей.

Аркан «Cмеpть» вказує на завершення чергового етапу життя, коли з нього поступово буде йти все зайве. По цій карті не варто противитися змінам, адже вони покликані змінити життя на краще, звільнити від застарілих ідей і навіть знайомих, з якими більше не по дорозі.

Карта «Мир» закликає Стрільців відмовитися від емоцій, здатних нашкодити. З цього Аркану досягнення внутрішньої гармонії дозволить знайти нові шляхи розвитку, примиритися з близькими та знайомими, а також знайти спосіб виправити помилки, допущені раніше.

Козеріг

Карта «Cмеpть» вказує Козерогам на необхідність попрощатися з минулим, яке лише тягне назад і заважає подальшому розвитку. З цього Аркану відбувається відмирання застарілих ідей і цілей, на зміну яким приходять нові, досяжні і успіх у майбутньому.

Аркан «Луна» говорить про страхи, які заважають встати на шлях до поставленої мети. Карта вказує на помилки, від яких важливо позбутися, щоб не блукати в темряві і нарешті відкрити двері в світле майбутнє.

По карті «Імператриця» Козерогам потрібно витримка і мудрість, які не дозволять зробити помилки і прийняти невірні рішення. Аркан говорить про успіхи в майбутньому, а значить, потрібно зосередитися на важливих справах і вирішувати їх по мірі надходження, не хапаючись за кілька завдань одночасно.

Водолій

«Пустельник» вказує Водоліям на тимчасову ізоляцію, завдяки якій вдається розібратися з проблемами і спірними питаннями. На початку тижня Водолії зможуть поставити справи на паузу, щоб позбутися від усього, що заважає у подальшому розвитку.

«Імператриця» вказує Водоліям на важливість різнобічного розвитку. Отримані знання допоможуть знайти новий шлях до успіху, завоювати раніше недосяжні вершини і насолоджуватися результатами кропіткої праці.

«Імператор» вказує на благополучний період, коли Водоліям вдасться налагодити справи, знайти компромісні рішення і позбутися від усього, що заважає процвітанню. Не виключено, що на початку червня доведеться потрудитися над серйозними проектами, які в майбутньому принесуть непогані дивіденди.

Риби

«Луна» говорить про подолання страхів, які заважають Рибам насолоджуватися життям і завойовувати нові вершини. З цього Аркану подолання себе -величезна робота, яка в майбутньому стане синонімом благополучного життя. Джерело

«Мир» віщує успіхи у всіх сферах життя. По цій карті важливо залишатися в гармонії з собою і навколишнім світом, щоб виключити промахи через поспішність або небажаних емоцій.

Аркан «Суд» вказує на звільнення від проблем. По цій карті Риби зможуть впоратися з труднощами на шляху, якщо будуть чесні перед собою і оточуючими людьми. Також «Суд» вказує на виконання заповітного бажання, до якого Риби прагнули останнім часом.

You cannot copy content of this page