fbpx

Розпочнеться гарне життя і на все буде вистачати: кому зі знаків Зодіаку пощастить з грошима після 10 грудня

Близнюки

Грошові потоки відкриються для Близнюків. Основним їх джерелом виявиться власний бізнес. Приватних підприємців чекає період фантастичного везіння. Отримати вагомий прибуток для них не складе особливих труднощів. Складніше розпорядитися нею.

Найрозумніше, що можна зробити – відкласти остаточне рішення на січень. Не страждатимуть від безгрошів’я Близнюки, які працюють за наймом. Для них зірки пророкують непогану преміальну виплату, а можливо, і збільшення заробітної плати.

Лев

Завдяки своїй невгамовній енергії розбагатіють у 10-х числах грудня Леви. Там крім основної роботи посиплеться додаткова, яку роботодавець непогано оплатить.

Це можуть бути додаткові службові обов’язки, понаднормова робота або обов’язки когось із колег, які відсутні на роботі.

Леви впораються з усім просто блискуче та отримають гідну нагороду. А ось витрачати її поки що не слід. Найкраще застосування грошам знайдеться ближче до кінця грудня, коли постане питання про новорічні подарунки.

Скорпіон

Великий куш у другій декаді грудня отримають Скорпіони. Зірвати його в них вийде завдяки якійсь вигідній угоді. Це може бути укладання вигідного контракту на роботі або продаж якогось свого майна.

У будь-якому разі Скорпіони лише виграють від цього. Грошей виявиться більш ніж достатньо, адже за вигідну угоду з клієнтом вони отримають непогану премію. Про свої справи навіть і говорити не варто. Угода буде дуже вигідною, Скорпіони позбавляться чогось не потрібного, та ще й зароблять на цьому.

Козеріг

Дуже впевнено у фінансовому плані відчують себе з настанням зими Козероги. Середина грудня зробить їм приємний сюрприз.

Це може бути чергове підвищення заробітної плати, заслужена премія, повернення боргу або чудова можливість заробити у вільний від основної роботи час.

За будь-якого розкладу копійки рахувати не доведеться. Особливо тим, хто звик і вміє працювати. Єдина порада, яку варто дати, не потрібно носити із собою великі суми готівки.

Водолій

Шикарне життя чекає у другій грудневій декаді Водоліїв. На що жити і що витрачати, буде багато. Все це стане можливим не тільки завдяки гарній роботі, а й далекоглядності представників цього знаку.

Деякі Водолії дуже вдало вклали свої кошти, і ось тепер настав час збирати прибуток. Непогано будуть справи і з основним заробітком.

Деяких Водоліїв очікує підвищення на посаді, а це спричинить збільшення доходів. Однак не варто забувати, що гроші не повинні лежати вантажем, їх треба витрачати або вкладати.

You cannot copy content of this page