Розрив неминучий: три пари знаків Зодіаку, яким не судилося бути разом

Любов не завжди є гарантією легкого і вічного щастя. Деякі партнери тільки після початку спільного життя розуміють, що їх союз навряд чи буде міцним. Езотерики вказують на три несумісні пари знаків Зодіаку, які навіть при сильній гравітації навряд чи можуть розраховувати на безхмарне майбутнє одне з одним.

Рак і Стрілець

Характери цих партнерів занадто різні, що завадило їм побудувати серйозні стосунки. Раки більш схильні до затишних і спокійних посиденьок, а Стрільці постійно хочуть втекти з домашнього кола на галасливу вечірку. Крім того, представники водної стихії в основному моногамні, чого не можна сказати про другий знак. Стрільці закохуються всього за мить, але і швидко охолоджуються до об’єкта зітхань.

Лев і Риби

Риби звикли до неквапливого потоку життя, а романтична натура змушує їх постійно витати в хмарах. Леви їх повна протилежність – представники цього знака Зодіаку забирають все з життя. Вони не упускають жодної можливості наблизитися до досягнення бажаних цілей.

При цьому Леви і Риби можуть бути досить приємними людьми, але союз навряд чи буде міцним через різницю в характерах.

Скорпіон і Терези

Цей зв’язок часто є найбільш руйнівним. Жорсткий характер Скорпіонів повністю відчують тихі і поступливі Терези, якщо вирішать жити з представниками водної стихії. Скорпіони вважаються одним з найнебезпечніших знаків зодіакального кола. Вони здатні підкорити волю будь-кого, м’які Терези не зможуть витримати такий тиск. Любов, почуття, довіра – всі ці слова жодним чином не пов’язані з парою Скорпіон-Терези.

Звичайно, є винятки з будь-якого правила. Деяким партнерам вдається адаптуватися один до одного і буквально стати половинками одного цілого.