Рух планет зробить лютий дуже напруженим. Гороскоп на лютий: про що попереджає досвідчений астролог

Овен

Овнам слід використовувати лютий для встановлення нових цілей, розробки стратегій їх досягнення та організації свого особистого життя, а професійні амбіції слід відсунути на другий план. Намагайтеся частіше зустрічатися з близькими і відверто розмовляти – це допоможе вам знайти внутрішній спокій. Також цього місяця Овнів чекає успіх у фінансових справах. Додаткових грошей очікується у другій половині лютого.

Телець

Рух планет зробить лютий дуже напруженим часом для Тельця. І професійне життя, і сімейні справи вимагатимуть багато уваги. Цього місяця представникам знаку слід переосмислити свій кар’єрний шлях та почати вносити зміни. Не бійтеся змін. Хоча спочатку вони можуть здатися лякаючими, у довгостроковій перспективі вони допоможуть вам досягти професійного успіху.

Близнюки

У лютому Близнюкам буде потрібно багато терпіння та дипломатичності. Це єдиний спосіб досягти поставленої мети. Цього місяця також очікується фінансовий потік, тому не бійтеся інвестувати. Для одиноких Близнюків це буде особливо сприятливий період. Завдяки впливу Юпітера, нові знайомства можуть перетворитися на постійні та гармонійні стосунки.

Рак

Цього місяця ви зосередитеся на своїй духовності. Ви покажете себе навколишнім зовсім з іншого боку і завоюєте визнання важливих для вас людей. Мрії будуть спрямовувати ваші дії. Цей місяць буде хорошим як для кар’єри Раків, так і для фінансів. Ваша чуйна інтуїція дозволить відчути, чи виявиться прибутковою ця справа або вкладення.

Лев

У лютому у вашому житті відбуватимуться позитивні зміни, тому не варто зациклюватися на попередніх помилках. Зараз саме час зосередитися на тому, що вам важливо, і постаратися максимально використовувати шанси, які вам дає доля. Крім того, розташування зірок обіцяє Левам фінансовий успіх у лютому. Представники цього знаку стануть багатшими, а розкішне життя стане стандартом. Однак фінанси слід розподіляти з розумом і, можливо, вкласти їх у новий проект.

Діва

В останній місяць зими Дівам слід бути обережними у питаннях інвестицій. Продумайте свою стратегію і прислухайтеся до рідних — їхні поради можуть уберегти вас від серйозних втрат та фінансових труднощів. Відносини у парі розвиватимуться гармонійно. Тому у вас буде достатньо часу, щоб приділити увагу своїй кар’єрі.

Терези

Це буде ідеальний період для Терезів, щоб завершити свої давно розпочаті справи, а комусь ремонт у будинку. Професійну кар’єру буде відсунуто на другий план. Система планет не сприятиме розвитку цієї сфери життя. Проте Марс позитивно вплине на ваші фінанси. Ризиковані вкладення окупляться.

Скорпіон

Лютий буде часом випробування для Скорпіона, що призведе до незначних труднощів. Проте легковажно до них ставитись не варто. Варто покладатися тільки на себе у професійній діяльності і не покладати важливих завдань на інших, тому що вони можуть вас підвести у найнесподіваніший момент.

Стрілець

У ​​лютому Стрілець зосередиться на своїй кар’єрі та почне реалізовувати свої раніше намічені плани. У любовній сфері планетарна система забезпечить гармонію. У сім’ях запанує душевний спокій. А в одиноких Стрільців буде багато можливостей познайомитися з новою цікавою людиною.

Козеріг

Лютий стане перехідним часом для Козерогів, сповненим роздумів про майбутнє. Потрібно зосередитись на своєму внутрішньому «я» і зрозуміти, що краще для вас. Також розташування зірок віщує неприємності у фінансовій сфері. Тому інвестиції мають бути лише з низьким рівнем ризику. Слід все добре проаналізовані, інакше можете багато втратити.

Водолій

Це буде час змін для Водоліїв. На вашому шляху з’явиться людина, яка справить на вас сильне враження і приверне вашу увагу до важливих аспектів життя, які ви досі упускали з уваги. У відносинах запанують мир та розуміння. Бережіть свій імунітет, адже лютий не буде до вас прихильним щодо здоров’я.

Риби

Положення Сонця у знаку Риб у лютому допоможе їм зосередитись на своєму духовному житті. З’явиться бажання розібратися з почуттями, які тривалий час залишалися поза увагою. Розташування Венери зробить одиноких представників знаку активнішими. Риб чекають численні зустрічі та вечірки, які принесуть масу радості та зміцнять ваші зв’язки з друзями та знайомими.