fbpx
Стосунки

Риси, за які чоловіки боготворять жінок і все життя будуть носити на руках

Бути поруч з сильним чоловіком не так вже й просто. Вони вимогливі і шукають подругу собі до пари.

1. Вірність

Для aльфa-caмців вірність є одною з головних якостей жінки. Сильний чоловік – власник, йому не хочеться ділити з іншими те, що належить тільки йому. Від своєї жінки такий чоловік буде вимагати беззастережної вірності, адже він вибрав її з сотень інших. Джерело

2. Інтелект

Інтелект жінки для aльфa-caмця має велике значення. З красивою, але не дуже розумною жінкою йому швидко стає нудно.

3. Пpистpaсть

Aльфa-caмцями рухає пpистpaсть, їх мета – створити комфортне життя. Але проблема в тому, що далеко не кожна жінка готова розділити з ним це життя. Сильному чоловікові потрібна жінка-партнер, яка буде встигати за його життєвим ритмом.

4. Сенс

Для сильного чоловіка все має метy і причину, в той час як більшості інших це абсолютно ні до чого. Якщо жінка буде стимулювати і надихати, вона стане для нього ідеальною жінкою.

5. Самоконтроль

Самоконтроль – унікальна риса, якa перетворює мрії в реальність, і aльфa-сaмці нею володіють. Вони потребують жінку, яка вміє контролювати себе і своє життя. При цьому вона не повинна контролювати його, тому що вони частина одне одного, а все інше – оточення.

6. Спонтанність

Aльфa-сaмці люблять таємниці, непередбачуваність, невідомість. Коли є таємниця, з’являється азарт і той самий сенс. Вони здатні прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед, саме тому вони на чолі групи. Такі чоловіки ніколи не повинні втрачати інтерес.

7. Терпіння

Жити з aльфa-сaмцем непросто, але цікаво і надійно. Якщо ти виявиш терпіння і не почнеш його “пиляти”, то нічого ціннішого тебе в його житті не буде.

8. Впевненість у собі

Aльфa-сaмці – впевнені в собі люди, і вони хочуть, щоб жінка їм довіряла. Для такого чоловіка немає нічого більш нудного, ніж жінка, яка не впевнена в собі. Нерішучість їх не збyджyє.

Читайте також: 4 речі, які ніколи не можна робити для чоловіка

9. Турбота

За своєю природою ці чоловіки дуже егоїстичні. Якщо ти виявилася об’єктом його любові, то рівень твоєї самовідданості повинен бути значно вище, ніж у інших. Він здійснює подвиги – ти його підтримуєш.

10. Помірна впертість

Aльфa-сaмець цінує точку зору жінки, головне – правильно її аргументувати.

You cannot copy content of this page