fbpx

Саме до 10 грудня у вас буде нестримний потік грошової енергії, Раки відчують неймовірний приплив сил з 13 грудня, з 21 грудня фінансова ситуація місяця непроста –  ймовірно буде багато витрат, боргових кутів

Астрологи склали точний гороскоп

Представники знака, які уже мають роботу уже 1 грудняв грудні отримають стрімке кар’єрне зростання. Саме до 10 грудня у вас буде надлишок фізичних сил і нестримний потік грошової енергії, що може посилити тягу до переднормованої роботи.

З 13 числа планети опиняться в сприятливому для вас положенні і ще більше збільшать шанси реалізуватися в кар’єрі.  На перше місце вийдуть амбіції і їх прагнення піднятися кар’єрними сходами. Зірки в усьому сприяють в даній сфері, а тому варто звернути увагу на впровадження своїх бізнес-планів, які були створені раніше.

Остання декада не так вдала для Раків через негативне розташування Сонця, але  уже 21 числа можливі корисні та потрібні знайомства. Фінансова ситуація місяця непроста –  ймовірно буде багато витрат, боргових кутів, пов’язаних з професійною діяльністю і потребами сім’ї.

Раки, які вже знаходяться у відносинах, відчують неймовірний приплив сил з 13 грудня. Яскравість та різноманітність – ключові моменти ваших взаємин в грудні. Можливі деякі незрозумілості, неззакінчені справи на грунті новорічних планів, але вони швидко вичерпають себе.

Місяць буде впливати на ваш знак 15 і 16 числа, особливо це торкнеться сімейних представників знака. Емоційний стан та душевна гармонія безпосередньо залежать від вашої поведінки. Проявіть більше емпатії і чуттєвості, тоді “погода вдома” буде ясною та доброю.

You cannot copy content of this page