Саме сьогодні, 7 вересня, один з днів, коли можливо все і навіть змінити життя

7 вересня

Ідеальний день, щоб змінити обстановку. У цей час можна не боятися смілих експериментів: поїдьте за місто, відвідайте нові місця, заводьте нові знайомства, сходіть на співбесіду. У цей день будь-що незвичайне принесе задоволення, а нові починання вдадуться на 100%. Якщо ви хочете тотально змінити імідж або просто оновити гардероб – це також найкращий час, адже Місяць, що зростає, буде в Тельці, а це ідеально для отримання нових вражень. Джерело

14 вересня

Венера перейде в знак Терезів, а це означає, що це – ідеальний день для спілкування та любові. Присвятіть цей день сім’ї та спілкуванню з близькими людьми. Самотні люди в цей день мають зосередитися на пошуки кохання, і ці пошуки можуть завершитися успіхом. Астрологи радять у цей день зізнатися в коханні або зробити приємний сюрприз своїй половинці. Також це найкращий час, щоб поборотися за важливі відносини.

18 вересня

Спадаючий Місяць перейде в знак Тельця, а Сатурн позбудеться своєї ретроградності. Це найпозитивніший день місяця, тому це найкращий час для нових починань. Астрологи радять у цей день гарно відпочити по можливості або присвятити його планам на майбутнє – велика ймовірність, що вони збудуться.

Читайте також: Якщо ви побачили 11:11 на годиннику – мерщій загадуйте бажання. Це особливий час і вам неймовірно пощастило

27 вересня

День пройде під егідою Діви, тому в цей день краще зайнятися самоаналізом та «озирнутися» на те, що вдалося зробити протягом місяця. Також це ідеальний час для духовних пошуків, тому його можна присвятити молитвам, духовним практикам та медитаціям. 27 вересня можна побачити в новому світлі минуле, насолодитися справжнім та заглянути в майбутнє.