fbpx

– Сашенька не міг так вчинити, він інтелігентний хлопчик! – образилися його батьки. А в цей момент Сашенька показує мені середній палець з-за їх спин

Молода пара Марина і Єгор дуже довго намагалися мати дитину, але у них нічого не виходило самим все зробити.

Тому довелося вдатися до допомоги спеціалістів на більш вищому рівні. Однак і тут нічого не вийшло, але бойового настрою сімейна пара не втратила.

Вже давно вони дружать з моєю мамою, від якої я і знаю подробиці їхньої сімейної історії.

На п’яту спробу (вони досить не бідні люди) – прийшло щастя і заповітні дві смужки. Не вилазячи з платного збереження (за власним бажанням) вони доповзли до того заповітного дня. На світ з’явився Сашенька, здоровий рожевий карапуз, з гучним голосом.

З цього моменту Сашенька був оточений гіперопікою, гіперстерильностю, гіперосвітою, все що було – перевелося в стан гіпер.

Пелюшки прасувалися з двох сторін, відпарювалися, всі пюре, йогурти та інше готувалося з нуля, з овочів і молока з особисто перевіреної ферми. Марина і Єгор відповідально підійшли до того, щоб виростити суперздорового генія.

І я не перебільшую, навіть вміст памперса обговорювався в будь-який момент і з усіма подробицями.

Познайомилася я з Сашенькою на порозі його 4-річчя. Ми всі зібралися на дні народження моєї мами, в її улюбленому ресторані.

Правда вони запізнилися на свято, тому що «Сашенька ніяк не міг сходити на горщик і довелося йти до лікаря». Відразу Сашенька був роздягнений зовсім прямо за столом і повністю переодягнений, щоб не дай бог не спітнів, нехай ходить в домашньому.

Ми вислухали оду Сашенькі, він вивчив всі столиці і може відрізнити Баха від Бетховена. На горщик правда так і не ходить, з шкідливості, як кіт, залишає сліди по центру вітальні.

Та й їсть тільки пюре, йому більше нічого не дають. І з народження ні дня не спав без мами, тільки в її ліжку. А тато спить окремо.

Мій син Льоша в цей час сидів і наминав їжу, до якої міг дотягнутися, танцював під музику, розповідав моїй мамі як пройшов його день (на своїй мові).

Розповів їй вивчене привітання, віддав намальовану листівку. Сашенька сидів і сумно колупав перемелений маминої виделкою салат з помідорів. І тут моя мама зробила стратегічну помилку – похвалила Льошу. І всі підхопили.

Сашенька діловою ходою підійшов до мого сина і з силою штовхнув так, що він упав. Льоша не довго думаючи не став плакати, а просто тицьнув у кривдника пальцем і став сміятися.

Сашенька не зрозумів, що сталося, але я вирішила підтримати сина і теж почала сміятися. Сашенька почервонів і почав кричати від злості. Батьки Сашка дивним чином не бачили всього цього. Я відвела сина до іграшок і підійшла до них і описала ситуацію.

– Сашенька не міг так вчинити, він інтелігентний хлопчик! – образилися його батьки. А в цей момент Сашенька показує мені середній палець з-за їх спин.

You cannot copy content of this page